یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

جنجالی‌‎ترین بیوگرافی آریان حیدری

آریان حیدری را به عنوان یکی از اساتید خوب و در عین حال پر حاشیه ریاضی کنکور می‌شناسیم؛ امروز در سایت بخون با شما عزیزان خواهم بود تا کامل‌ترین معرفی و بیوگرافی آریان حیدری مدرس ریاضی کنکور کلاسینو را بررسی کنیم؛ مطمئنا اگر نام این استاد را شنیده باشید درباره زندگی‌نامه آریان حیدری کنجکاو شده‌اید. در این مقاله ابتدا به معرفی این استاد خواهیم پرداخت و سبک به این سوال که تدریس آریان حیدری چگونه است پاسخ می‎‌دهیم؛ تا پایان با من همراه باشید و در هر بخش دچار سوالی شدید از قسمت نظرات مطرح کنید.

توجه: محتوای این مقاله تبلیغی نیست و به هیچ وجه قصد تخریب هیچ موسسه یا استادی را نداریم و صرفا بر اساس بررسی تدریس آریان حیدری و نظرات درباره این استاد، اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد و خوشحال می‌شویم که اگر سابقه استفاده از تدریس آریان حیدری را داشته‌اید نظرات صادقانه خود را مطرح کنید تا سایر دوستان نیز استفاده کنند.

آریان حیدری کیست؟

آریان حیدری

آریان حیدری متولد سال 1364 در شهر تهران (بر اساس اطلاعات موجود) است و در حال حاضر می‌توان گفت که آریان حیدری 36 سال سن دارد. این استاد فارغ‌التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر در مقطع لیسانس و فارغ‌التحصیل رشته مدیریت کسب‌وکارهای کوچک در مقطع ارشد می‌باشد و در حال حاضر مدرس اصلی درس ریاضی در مجموعه کلاسینو است. در حال حاضر نیز حدود 10 سال است که سابقه تدریس ریاضی در آموزشگاه‌های معتبر کشور و همچنین موسسات آموزشی را در کارنامه خود دارد.

رزومه تدریس آریان حیدری

نقد آریان حیدری

تا جایی که شخص خودم به یاد دارم، شروع کار حرفه‌ای و شناخت آریان حیدری از طریق همایش‌‌های این استاد در شهرهای مختلف کشور بود و توانست توجه ویژه‌ای را به خود جلب کند؛ این اتفاق از سال‌ 94 به بعد شروع شد و البته حضور در کنار اساتیدی مانند محمد واعظی در همایش‌های پروازی این استاد نیز نکته قابل توجهی است.

سبک تدریس، شور و هیجان این آریان حیدری تاثیری خوبی بر مخاطبین گذاشت و باعث شد جزو اساتید محبوب درس ریاضی کنکور شود؛ درباره سوابق اصلی تدریس آریان حیدری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استاد پروازی در اکثر شهرهای کشور
  • تدریس در مراکز و آموزشگاه‌های برتر تهران
  • مدرس ریاضی موسسه کلاسینو
  • مولف کتاب هرکول برای درس ریاضی
  • و ….

قبل از ادامه مطلب قصد دارم از شما عزیزان دعوت کنم تا محتواهای محبوب و رایگان سایت بخون درباره ریاضی را مطالعه کنید که بدون شک اطلاعات ویژه‌ای در اختیارتان قرار داده‌ایم که به شدت مفید هستند. برای دسترسی کافیست از لینک‌های زیر استفاده کنید:

تدریس ریاضی آریان حیدری چگونه است؟

آریان حیدری خوبه؟

اولین نکته‌ای که با مشاهده سبک تدریس آریان حیدری می‌توان متوجه شد، انرژی زیاد این استاد در حین تدریس است که یکی از نکات قوت محسوب می‌شود، زیرا این انرژی کمی از کسل کننده بودن آموزش در این درس کاهش می‌دهد. اما نکته به شدت مهمی که باید به آن توجه کرد این است که هر داوطلب کنکور یک سلیقه آموزشی دارد، یعنی عده‌ای ممکن است با سر و صدا و انرژی زیاد بهتر یاد بگیرند و برای عده دیگر این کار اذیت کننده باشد.

نکته دوم درباره جزوه آریان حیدری است که بررسی که از روی آن داشتم واقعا می‌توان گفت که جزوه تدریس این استاد انسجام خوبی دارد، مطالب به خوبی تیپ‌بندی شده‌اند و البته تست‌های متنوع و خوبی در آن قرار داده شده است که در یادگیری درس ریاضی به شدت موثر است. نکته سوم هم درباره تعامل تدریس می‌باشد که در کلاس‌های آنلاین تعامل خوبی با دان‌آموزان دارند.

تدریس آریان حیدری در موسسه کلاسینو به‌صورت آنلاین و آفلاین می‌باشد؛ داوطلبان برای شرکت در کلاس‌های آموزشی می‌تواند طبق برنامه‌ زمانی این موسسه عمل کنند و به‌صورت آنلاین در کلاس تدریس حضور داشته باشند، اما داوطلبانی که به هر دلیلی امکان حضور در کلاس را نداشته باشند می‌توانند از فیلم‌های ضبط شده در پنل کاربری کلاسینو استفاده کنند.

منبع اصلی تدریس ریاضی آریان حیدری در کلاسینو خود جزوه مخصوص این استاد است و منبع حل تست و تکلیف نیز کتاب هرکول است که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد.

تدریس آریان حیدری مناسب چه داوطلبانی است؟

همان‌طور که در بخش قبلی نیز اشاره شد، تدریس آریان حیدری سبک خاصی دارد، یعنی نباید انتظار یک کلاس آرام با ریتم یکنواخت را داشته باشید؛ البته ذکر این موضوع نیز خالی از لطف نیست که در سال‌های اخیر حواشی زیادی از تدریس آریان حیدری منتشر شد ولی با وجود تمامی این موارد، این استاد مخاطبین زیادی دارد و جزو اساتید محبوب درس ریاضی است.

در کل به‌صورت جمع‌بندی می‌توان گفت که اگر داوطلبی هستید که از تدریس پر هیجان، پر سر و صدا و پر انرژی خوشتان می‌آید می‌توانید از این تدریس استفاده کنید؛ اما اگر داوطلبی هستید که دوست دارید صرفا کلاس در راستای آموزش و بدون حاشیه باشد شاید زیاد نتوانید با این سبک تدریس ارتباط بگیرید.

کتاب هرکول آریان حیدری چگونه است؟

کتاب هرکول آریان حیدری

کتاب هرکول آریان حیدری تقریبا در سال 1401 منتشر شد و نقش یک بانک تست درس ریاضی را ایفا می‌کند. این کتاب توسط انتشارات راه اندیشه منتشر شده است. این کتاب در دو جلد ارائه شده و مناسب داوطلبان رشته‌های ریاضی و تجربی می‌باشد؛ همچنین یک بانک تست کامل است که نزدیک به 3500 تست برای درس ریاضی دارد.

دقت کنید که آموزش در کتاب هرکول بیشتر به‌صورت نکته و تست است و نباید انتظار داشته باشید مانند کتاب ریاضی جامع مهروماه درسنامه کامل توضیح داده شده باشد و تست‌ها با همان درسنامه حل شوند، بلکه قسمت اصلی درسنامه در قالب پاسخ تست آموزش داده خواهد شد و از نظر شخصی من کسی که بتواند به خوبی این کتاب را استفاده کند به یک درصد عالی در درس ریاضی خواهد رسید.

تدریس آریان حیدری در کلاسینو

موسسه کلاسینو دوره‌های متفاوتی برای تدریس بر اساس بازه زمانی دارد؛ دوره‌های ریاضی آریان حیدری در کلاسینو را به‌صورت زیر می‌توان طبقه‌بندی کرد:

  • دوره نوبان ریاضی آریان حیدری (رشته ریاضی و تجربی)
  • دوره 70 در 7 خوان آریان حیدری (ویژه رشته انسانی)
  • دوره جامع ریاضی آریان حیدری (رشته ریاضی و تجربی)
  • دوره TNT ریاضی آریان حیدری (رشته ریاضی و تجربی و انسانی)
  • دوره امتحان نهایی آریان حیدری (رشته ریاضی و تجربی)

دقت کنید که اکثر دوره‌های فوق، دو بار در سال تحصیلی برگزار خواهند شد، به عنوان مثال دوره نوبان ریاضی آریان حیدری به دو دسته شروع از مرداد و شروع از آبان تقسیم می‌شود و بسته به زمانی که داوطلب قصد شروع مطالعه خود را دارد می‌تواند یکی از این دو دوره را انتخاب نماید. در ادامه به بررسی تدریس آریان حیدری در تمام دوره‌های فوق خواهیم پرداخت و به سادگی می‌توانید به پاسخ این سوال که تدریس آریان حیدری چگونه است برسید.

در این بخش هم قصد دارم محتوای مشاوره سایت بخون که شما را از هر برنامه‌ریز و مشاوری بی‌نیاز می‌کند معرفی کنم، برای دسترسی به هر موضوع فقط کافیست لینک مد نظر را انتخاب کنید:

روش تدریس اریان حیدری در دوره نوبان ریاضی

تدریس آریان حیدری چطوره

اولین دوره، دوره نوبان ریاضی آریان حیدری است که داوطلبان در دو بازه زمانی شروع از مرداد و شروع از آبان می‌توانند در این دوره شرکت کنند. دوره نوبان کامل‌ترین دوره آموزشی کلاسینو است که در آن صفر تا صد درسنامه‌های آموزشی به‌صورت کامل تدریس خواهد شد و در هر جلسه بانک تست و همچنین تکلیف و آزمون برای مخاطب دوره مشخص خواهد شد. زمان جلسات ریاضی آریان حیدری در دوره نوبان 4 ساعت در هر جلسه است و در طول هفته (بدون در نظر گرفتن جلسات جبرانی) دو جلسه درس ریاضی برگزار خواهد شد. تعداد جلسات ریاضی آریان حیدری در دوره نوبان نیز بین 30 الی 40 جلسه می‌باشد. امیدوارم با این توضیحات متوجه شده باشید که نوبان آریان حیدری چیست.

روش تدریس آریان حیدری در دوره 70 در 7 خوان ریاضی انسانی

این دوره همان دوره جامع ریاضی کنکور انسانی آریان حیدری است. این دوره نیز در دو بازه زمانی شروع از مرداد و شروع از آبان برگزار خواهد شد. زمان جلسات ریاضی انسانی آریان حیدری در این دوره، 3 ساعت است و هر هفته یک جلسه کلاس آموزشی برگزار خواهد شد. صفر تا صد درسنامه‌های آموزشی ریاضی انسانی همراه با بانک تست، آزمون و تکلیف در این دوره برای داوطلبان رشته انسانی ارائه می‌شود.

روش تدریس در دوره جامع ریاضی آریان حیدری

دوره جامع ریاضی آریان حیدری با دوره نوبان این استاد هیچ تفاوتی ندارد و صرفا تفاوت آنها در زمان برگزاری است؛ دوره جامع ریاضی آریان حیدری از مرداد و دوره نوبان از آبان شروع خواهد شد, هیچ تفاوتی در سبک تدریس دو دوره وجود ندارد.

روش تدریس در دوره نکته و تست ریاضی آریان حیدری

روش تدریس آریان حیدری در دوره TNT یا همان دوره نکته و تست ریاضی کلاسینو، بیشتر بر روی حل تست تمرکز دارد؛ در این دوره ابتدا درسنامه‌های آموزشی به‌صورت سریع مرور خواهند شد و برای هر مبحث بانک تست حل خواهد شد. شروع دوره TNT ریاضی آریان حیدری از اواخر دی ماه است و بین 10 الی 15 جلسه 4 ساعته برای این درس برگزار می‌شود.

تدریس آریان حیدری خوبه؟

باور کنید تدریس هیچ استادی بد نیست؛ مهم این است که آیا شما می‌توانید با آن استاد ارتباط برقرار کنید یا نه؟ بهترین پاسخی که به سوال بالا “یعنی تدریس آریان حیدری خوبه یا نه؟”می‌توانم بدهم که بدون نیاز به هزینه و وقت زیاد متوجه شوید این استاد مناسب شماست، این است که باید از آن نمونه تدریس ببینید. خوشبختانه موسسه کلاسینو جلسات اول تدریس را رایگان در اختیار عموم قرار می‌دهد و می‌توانید نمونه تدریس آریان حیدری در یک جلسه را کاملا رایگان مشاهده کنید. بعد از دیدن کامل جلسه به سادگی می‌توانید تصمیم نهایی خود را درباره انتخاب یا عدم انتخاب این استاد بگیرید.

نمونه تدریس آریان حیدری

در ویدیو بالا می‌توانید نمونه تدریس جلسه اول ریاضی آریان حیدری را کاملا رایگان مشاهده کنید و تحلیل تدریس ریاضی حیدری در موسسه کلاسینو را به سادگی انجام دهید.

دوستان خوبم به پایان مقاله بیوگرافی و تحلیل تدریس آریان حیدری رسیدیم؛ امیدوارم با خواندن این مقاله بتوانید بهترین تصمیم را در انتخاب منبع ریاضی خود بگیرید؛ در صورتی که سوال یا ابهامی دارید از بخش نظرات مطرح کنید و برای مشاهده سایر تحلیل‌ها از لینک‌های زیر استفاده کنید:

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا