درباره ما

تیم بخون کیست؟

سال 1400 در یک تصمیم ناگهانی به این فکر افتادیم که بتوانیم یک منبع عالی و پرمحتوا برای کل دانش‌آموزان از پیش‌دبستانی تا کنکور و دانشگاه ایجاد کنیم و هم‌اکنون سایت بخون، یکی از نتایج همان تصمیم است. شاید داشتن محتوای خوب و باکیفیت و از طرفی رایگان برای تمام دانش‌آموزان و دانش‌جویان یک دغدغه اساسی باشد و تمام سعی ما این بوده که بتوانیم بهترین محتواهای ممکن برای آموزش را در اختیار شما قرار دهیم.

تیم نویسندگی بخون از ده‌ها فرد متخصص تشکیل شده است که زمان زیادی را برای آموزش آن‌ها اختصاص داده ایم تا همان آموزشی را در اختیار شما عزیزان قرار دهند که لایق آن هستید. در واقع سایت بخون ترکیبی از ترکیبی از دانش و تکنولوژی است و هدف آن هموار کردن مسیر آموزش است.

محتوای سایت بخون چیست؟

مطالب و مقالات موجود در سایت بخون در حالت کلی به 5 دسته تقسیم می‌شود:

دسته اول: مطالب آموزشی؛ برای تمامی دروس به صورت فصل به فصل آموزش را به صورت متنی و ویدیوئی تدوین کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دسته دوم: نمونه سوال و تست؛ بعد از اتمام آموزش نیاز به حل نمونه سوال‌های کاملا استاندارد جهت تسلط کامل بر دروس خود دارید که در این بخش کامل‌ترین و استانداردترین سوالات را در اختیار شما قرار داده ایم.

دسته سوم: گام به گام: در این بخش به صورت مفصل و کامل تمامی سوالات، فعالیت‌ها و پرسش‌های داخل متن کتاب‌های درسی بررسی شده است و پاسخ آن‌ها به صورت تصویری و متنی در اختیارتان قرار داده می‌شود.

دسته چهارم: مطالب مشاوره‌ای: در این بخش هم به صورت تخصصی و توسط برترین مشاورین تحصیلی نکات آموزشی از نحوه مطالعه گرفته تا بودجه‌بندی و هم‌چنین مشکلات دانش‌آموزان به‌خصوص کنکوری‌ها در قالب مقالات مشاوره‌ای به صورت کامل بررسی شده و بهترین راه‌حل‌ها را در اختیار شما قرار داده ایم.

دسته پنجم: اخبار آموزشی؛ این بخش مربوط به جدیدترین رویدادهای آموزشی است. اخباری که درباره مدارس، آموزش و کنکور درجریان است در سریع‌ترین زمان ممکن داخل سایت بخون قرار داده می‌شود. با کمک این بخش می‌توانید سریع‌تر از بقیه از آخرین رویدادهای دنیای آموزش مطلع شوید.

آیا محتوای سایت بخون رایگان است؟

شاید بهره‌مندی از محتواهای خوب و باکیفیت به صورت رایگان جزو اصلی‌ترین و حتی ساده‌ترین نیاز دانش‌آموزان و دانش‌جویان باشد. هدف اصلی سایت بخون هم پخش کامل‌ترین محتواهای آموزشی به صورت رایگان است و دیگر قرار نیست برای آموزش و یا مشکلات مشاوره‌ای خود هزینه‌ای پرداخت کنید. درواقع ما تضمین خواهیم داد که برای همیشه کل محتواهای بخون به‌صورت رایگان قابل استفاده باشد.

اما رایگان بودن محتواها به این معنی نیست که کیفیت کمی دارند؛ مطمئن باشید که هرکدام از محتواهای ما از مرحله نگارش تا انتشار، از چندین فیلتر رد شده‌اند و دیگر نیاز به هیچ هزینه ای برای آموزش و مشاوره نخواهید داشت.

سایر سایت‌های ما

سایت بخون، اصلی‌ترین و کامل‌ترین پروژه ما محسوب می‌شود اما تنها پروژه نیست! به غیر از سایت بخون ما دو سایت هم‌مسیر با همین سایت هم داریم.

سایت اول سایت 20bama.ir است. این سایت مخصوص نمونه سوالات تشریحی برای تمامی دانش‌آموزان است. در سایت بیست با ما به صورت رایگان بهترین نمونه سوالات امتحانی برای تمامی دروس در تمامی پایه‌ها آماده شده و در اختیار شما قرار داده می‌شود.

سایت دوم ما هم سایت behpasokh.ir است. این سایت یکی از بهترین سایت‌های مشاوره‌ای در کل کشور است که مخصوص پرسش و پاسخ است. شاید بارها برای شما هم سوالاتی پیش آمده باشد که به دنبال جواب آن‌ها گشته‌اید اما به پاسخ درستی نرسیده باشید؛ سایت به پاسخ با هدف حل این مشکل ایجاد شده و دانش‌آموزان می‌توانند سوال‌های خود را بپرسند و همین سوالات همراه با پاسخی که توسط مشاورین داده می‌شود داخل این سایت قرار می‌گیرد.

نکته بسیار مهم

تمامی سایت‌های فوق متعلق به شرکت خلق محتوای به‌نگار آسا با شماره ثبت 54022 بوده و اجازه کپی مطالب به‌هیچ وجه وجود ندارد؛ درصورت مشاهده چنین موضوعی با فرد خاطی به‌صورت رسمی برخورد خواهد شد.

پیمایش به بالا