تحلیل تدریس زیست عظیمی تام‌لند

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که به دنبال یک مدرس خوب برای زیست‌شناسی باشید، مطمئنا نام حنیف عظیمی مدرس زیست تام‌لند را شنیده باشید. اما خب قبل از هر اقدامی برای کنکور، تحقیق کردن درباره آن بسیار واجب است… امروز کنار در سایت بخون شما عزیزانم هستم با بررسی صفر تا صد و تحلیل زیست عظیمی تام‌لند. اول از همه پکیج‌های زیست حنیف عظیمی در تام‌لند را بررسی خواهیم کرد، سپس نمونه تدریس زیست استاد عظیمی برای یک مبحث کامل را قرار خواهیم داد، همچنین نمونه‌هایی از جزوه زیست عظیمی را بررسی خواهیم کرد و اینکه هر کدام از محصولات این استاد مناسب کدام دسته از داوطلبان هستند.

توجه مهم: این مقاله تبلیغی نیست و قرار نیست به تخریب یا تبلیغ هیچ فردی بپردازیم؛ با خیال راحت مقاله را تا آخر بخوانید تا بتوانید بهترین تصمیم را درباره تهیه زیست استاد حنیف عظیمی در تام‌لند بگیرید. در ضمن اگر شما هم سابقه استفاده از تدریس زیست عظیمی در موسسه تام‌لند را دارید حتما نظر خود را درباره این استاد از بخش کامنت مطرح کنید تا مابقی دوستان نیز استفاده کنند.

در ضمن توصیه می‌کنم سایر مقالات مربوط به اساتید و موسسه تام‌لند را از طریق لینک‌های زیر مطالعه کنید:

بیوگرافی حنیف عظیمی

زیست عظیمی

اولین بخش مربوط بیوگرافی دکتر حنیف عظیمی است؛ استفاده از عبارت “دکتر” به‌دلیل تحصیلات این استاد می‌باشد زیرا حنیف عظیمی جدا از مدرس بودن، یک پزشک نیز می‌باشند و فارغ‌التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. البته جدا از خود این استاد، همسر دکتر حنیف عظیمی نیز فارغ التحصیل رشته پزشکی هستند. اگر هم کنجکاو هستید، بد نیست شماره نظام پزشکی دکتر حنیف عظیمی را بدانید که 145199 می‌باشد.

نکته جالبی که درباره بیوگرافی استاد عظیمی باید بدانید این است که رشته دبیرستان ایشان در ابتدا ریاضی فیزیک بوده و سپس در سال سوم به رشته تجربی تغییر رشته داده‌اند. همچنین سابقه 20 سال تدریس درس زیست را دارند و در مدارسی مانند فرزانگان و همچنین نگرش تدریس کرده‌اند.

دوره‌های زیست‌شناسی حنیف عظیمی در تام‌لند

تدریس زیست استاد حنیف عظیمی تنها در موسسه تام‌لند و در قالب تدریس آنلاین و آفلاین ارائه می‌شود. دوره‌های زیست‌شناسی حنیف عظیمی در بازه‌های زمانی متفاوت و همچنین برای پایه‌های متفاوت ارائه می‌شود. در ادامه می‌توانید دسته‌بندی تدریس زیست استاد عظیمی در موسسه تام‌لند را مشاهده کنید:

 • دوره سالیانه زیست کنکور حنیف عظیمی در تام‌لند
 • دوره ری‌استارت زیست عظیمی
 • دوره زیست نیترو تام‌لند حنیف عظیمی
 • دوره زیست توربو تام‌لند زیست عظیمی
 • دوره زیست یازدهم حنیف عظیمی در تام‌لند

مهم‌ترین نکته درباره تدریس زیست استاد عظیمی در هرکدام از دوره‌های فوق، بازه زمانی ارائه تدریس‌ها می‌باشد. بر اساس زمانی که دارید می‌توانید تدریس صفر تا صد زیست کنکور عظیمی یا حتی در صورتی که پایه ضعیفی نداشته باشید می‌توانید از همایش نکته‌ و تست زیست استاد عظیمی استفاده کنید. البته نگران هم نباشید در ادامه به بررسی تک تک این دوره‌ها در موسسه تام‌لند خواهیم پرداخت.

زیست سالیانه حنیف عظیمی

همایش زیست عظیمی

تدریس زیست جامع استاد عظیمی از تقریبا از اواسط تیر ماه (برای امسال از 26 تیر) آغاز می‌شود؛ در این دوره صفر تا صد زیست‌شناسی کنکور، بدون حذف هیچ مطلبی و بدون فشردگی آموزش داده خواهد شد. این دوره حدودا 9 ماه طول می‌کشد و تا فروردین ماه ادامه خواهد داشت. دوره زیست سالیانه عظیمی دو جلسه در هفته و معمولا در روزهای شنبه و سه‌شنبه و در ساعت 15 الی 19 عصر برگزار خواهد شد.

متاسفانه امسال طرح درس زیست عظیمی در پنل تام‌لند بارگزاری نشده اما به‌صورت حدودی می‌توان گفت که دوره سالیانه دارای حدود 70 جلسه 4 ساعته می‌باشد. اما نیازی به ترسیدن با شنیدن اسم 4 ساعت ندارید؛ زیرا قرار نیست کل 4 ساعت تدریس انجام شود و در میان تدریس زمان‌های استراحت نیز در اختیار داوطلب قرار داده خواهد شد. البته این نکته را نیز مد نظر داشته باشید، در صورتی که به هر دلیلی نتوانید در کلاس‌ها شرکت کنید، به‌‎صورت ضبط شده داخل پنل شما قرار داده خواهند شد و به سادگی در هر زمان که بخواهید می‌توانید از آنها استفاده کنید.

زیست ری‌استارت استاد عظیمی

تدریس زیست عظیمی

بعد از برگزاری حدود 11 جلسه از زیست‌شناسی دوره سالیانه، کلاس‌های زیست ری‌استارت حنیف عظیمی در موسسه تام‌لند آغاز خواهند شد. در واقع دوره زیست ری‌استارت عظیمی نیز شامل تدریس صفر تا صد مباحث زیست کنکور است، با این تفاوت که برای افرادی ارائه می‌شود که از مهر ماه برای کنکور شروع می‌کنند. شروع کلاس‌های ری‌استارت عظیمی از اوایل مهرماه (حدودا 8 مهر) خواهد بود و کلاس‌های آن نیز تا فروردین ادامه خواهد داشت.

کلاس‌های ری‌استارت نیز بعد از شروع با کلاس‌های سالیانه ادغام خواهد شد و هر هفته روزهای شنبه و سه‌شنبه در ساعت 15 الی 19 برگزار خواهد شد؛ یعنی هر هفته 2 جلسه 4 ساعته برای تدریس زیست‌شناسی خواهید داشت و با سایر داوطلبان که در دوره سالیانه شرکت کرده‌اند، همزمان کلاس خواهید داشت.

قبل از بررسی پکیج زیست حنیف عظیمی قصد دارم به شما محتواهای مربوط به زیست را از همین سایت مطالعه کنید که اطلاعات به شدت مفیدی توسط مشاور تحصیلی شایان مامندی در اختیارتان قرار داده شده است:

تفاوت دوره ری‌استارت حنیف عظیمی با دوره سالیانه

ریستارت زیست عظیمی

اصلی‌ترین تفاوت ری‌استارت زیست عظیمی با دوره سالیانه این استاد در زمان شروع کلاس‌هاست؛ کلاس‌های سالیانه از اواسط تیر و کلاس‌های ری‌استارت از اوایل مهر شروع می‌شوند؛ زمان برگزاری کلاس‌ها و مباحث هر دو دوره بعد از شروع ری‌استارت ادغام خواهد شد. شروع دوره زیست سالیانه با آموزش فصل 1 زیست دهم و شروع دوره ری‌استارت با آموزش فصل 1 زیست دوازدهم است. داوطلبان ری‌استارت نیز در ادامه می‌توانند فیلم‌های مربوط به زیست دهم را به‌صورت آفلاین نیز مشاهده کنند. از نظر قیمت دوره زیست حنیف عظیمی نیز هر دو دوره دارای قیمت یکسان می‌باشند.

همایش نکته و تست زیست حنیف عظیمی (نیترو تام‌لند)

اگر زمان کمی دارید و تا کنون نتوانسته‌اید عملکرد خوبی برای زیست داشته باشید و یا اینکه عملکرد خوبی در این درس داشته‌اید و قصد دارید یک جمع‌بندی فشرده داشته باشید می‌توانید از کلاس‌های نکته و تست زیست‌شناسی استاد عظیمی استفاده کنید که نام دیگر آنم دوره نیترو تام‌لند زیست عظیمی است. اول از همه باید بدانید که این دوره فشرده در 2 ماه اجرا می‌شود و تقریبا از اوایل فروردین شروع شده و تا اواخر اردیبهشت ادامه دارد.

در همایش جمع‌بندی زیست کنکور حنیف عظیمی یا همان نیترو تام‌لند، تمرکز اصلی روی مباحث مهم و پر تست کتاب درسی است و به‌‍صورت فشرده به آموزش این مباحث همراه با حل تست گسترده از آنها پرداخته می‌شود. توجه کنید که اگر در درس زیست‌شناسی صفر هستید شاید در این دوره کمی اذیت شوید زیرا مطالب به‌صورت عمقی از صفر مطلق آموزش داده نمی‌شود.

همایش جمع‌بندی زیست حنیف عظیمی (توربو تام‌لند)

زیست استاد عظیمی

دوره زیست توربو تام‌‌لند عظیمی یک دوره جمع‌بندی حدودا دو هفته‌ای است که توسط موسسه تام‌لند ارائه شده و برای هر درس بسته به حجم آن در یک تا سه روز به جمع‌‎بندی درس پرداخته می‌شود. تمرکز اصلی در دوره توربو تام‌لند روی حل تست مباحث است. مجددا در این بخش هم باید اشاره کنم که اگر صفر مطلق هستید نباید با شرکت در این دوره انتظار یک درصد فوق العاده در زیست‌شناسی را داشته باشید.

دوستان خوبم 4 دوره زیست عظیمی در موسسه تام‌لند که تا کنون بررسی کردیم، مخصوص داوطلبان پایه دوازدهم و کنکور می‌باشند و شرکت در آنها برای داوطلبان پایه دهم و یازدهم توصیه نمی‌شود. جدا از این دوره‌ها، امسال یک دوره دیگر تحت عنوان تدریس زیست یازدهم حنیف عظیمی در موسسه تام‌لند ارائه شد که در ادامه به معرفی و بررسی آن خواهیم پرداخت.

تدریس زیست یازدهم حنیف عظیمی

تدریس زیست استاد عظیمی

دوره زیست حنیف عظیمی در پایه یازدهم، آخرین دوره این استاد است که در موسسه تام‌لند برگزار می‌شود. زیست یازدهم تام‌لند از اوایل مرداد هر سال (امسال در 3 مرداد) برگزار می‌شود و هر هفته در قالب یک جلسه از ساعت 19:15 تا 21:15 می‌باشد. تعداد جلسات زیست یازدهم حنیف عظیمی نیز حدودا 30 الی 40 جلسه می‌باشد و صفر تا صد مطالب زیست یازدهم همراه با حل تست و تکلیف در پنل تام‌لند قرار داده می‌شود. برای استفاده از این دوره محدودیتی وجود ندارد و در هر بازه از سال می‌توانید برای شرکت در این کلاس اقدام کنید.

لیست قیمت زیست حنیف عظیمی در تام‌لند

قیمت زیست حنیف عظیمی در دوره‌های سالیانه و ری‌استارت برای سه منطقه 1 تا 3 به‌صورت زیر می‌باشد:

 • قیمت زیست سالیانه و ری‌استارت حنیف عظیمی منطقه 1: 2/900/000
 • قیمت زیست سالیانه و ری‌استارت حنیف عظیمی منطقه 2: 2/760/000
 • قیمت زیست سالیانه و ری‌استارت حنیف عظیمی منطقه 3: 2/610/000

لیست قیمت زیست یازدهم حنیف عظیمی در سه منطقه 1 تا 3 به‌صورت زیر می‌باشد:

 • قیمت زیست یازدهم حنیف عظیمی منطقه 1: 2/900/000
 • قیمت زیست یازدهم حنیف عظیمی منطقه 2: 2/760/000
 • قیمت زیست یازدهم حنیف عظیمی منطقه 3: 2/610/000

جزئیات مربوط به قیمت همایش نکته و تست زیست عظیمی هنوز در دسترس نیست؛ نکته بعدی که باید در جریان باشید این است که قیمت‌های فوق در بازه‌های متفاوت سال تحصیلی متغیر خواهد بود و تخفیفات متعددی روی آنها لحاظ می‌شود.

نمونه تدریس زیست حنیف عظیمی

نمونه تدریس زیست جامع حنیف عظیمی

ویدیو فوق مربوط به تدریس حنیف عظیمی زیست دهم فصل اول است که حدودا نصف فصل 1 زیست دهم در آن آموزش داده شده است. حتما این ویدیو را مشاهده کنید و سپس به حل تست‌های مربوطه از روی متنبع تستی خود بپردازید تا با سبک و کیفیت تدریس زیست استاد عظیمی آشنا شوید.

نمونه تدریس زیست استاد عظیمی در دوره ری‌استارت

تدریس فصل اول زیست دوازدهم حنیف عظیمی را در ویدیو بالا می‌توانید مشاهده کنید که اولین جلسه از تدریس زیست ری‌استارت استاد عظیمی می‌باشد. همچنین این جلسه در دوره سالیانه نیز تدریس شده به همین سبک تدریس شده است.

تدریس زیست یازدهم حنیف عظیمی

نمونه تدریس زیست حنیف عظیمی یازدهم را در ویدیو بالا می‌توانید مشاهده کنید که در این ویدیو نیز بخش عمده‌ای از فصل اول زیست پایه یازدهم با حل تست بررسی شده است. قبل از دانلود جزوه زیست‌شناسی حنیف عظیمی قصد دارم شما عزیزان را دعوت کنم تا مباحث مهم مشاوره‌ای سایت بخون را نیز از طریق لینک‌های زیر مطالعه کنید:

دانلود جزوه زیست حنیف عظیمی

در بخش فوق می‌توانید نمونه جزوه زیست حنیف عظیمی از دو بخش تدریس و حل تست را مشاهده کنید و با سبک جزوات و همچنین نحوه تدریس در جزوه آشنا شوید. همچنین می‌توانید از طریق دکمه زیر، PDF جزوه زیست حنیف عظیمی را دانلود کنید:

زیست عظیمی خوبه؟ بگیریم یا نه؟

همانند همیشه باید به شما بگویم که تنها راه برای اینکه متوجه شوید زیست حنیف عظیمی خوبه و یا مناسب شماست، مشاهده نمونه تدریس این استاد و حل تست از مباحث تدریس شده است. توجه به چند نکته به شدت الزامی می‌باشد، اولین نکته لحن و بیان تدریس زیست عظیمی است که با دیدن نمونه تدریس‌های فوق متوجه خواهید شد مناسب شما است یا نه؛ دومین نکته کارآمد بودن تدریس است، یعنی بعد از مشاهده تدریس‌های فوق از مباحث تدریس شده تست بزنید و کیفیت تدریس در حل تست‌ها را بررسی کنید. با توجه به این دو نکته می‌توانید بهترین انتخاب را در تهیه زیست حنیف عظیمی داشته باشید. در پایان از شما دعوت می‌کنم برای دسترسی به سایر محتواهای مهم سایت از لینک‌های زیر استفاده کنید:

1/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا