دوره کاموا تام‌لند

دوست خوبم کنکوری سلام؛ در این مقاله از بخون کنار شما عزیزان خواهیم بود با بررسی دوره کاموا تام‌لند، جدیدترین دوره آموزشی موسسه تام‌لند؛ با توجه به پرسش‌های متعدد شما عزیزان تصمیم گرفتیم که در قالب یک مقاله تخصصی به بررسی دوره کاموا موسسه تام‌لند بپردازیم و جزئیات این دوره از جمله طرح کاموا تام‌لند، نوع تدریس، حجم دوره و همچنین به این سوال مهم که دوره کاموای تام‌لند مناسب چه داوطلبانی است پاسخ دهیم. تا پایان نوشته من را همراهی کنید و سوالات خود را از بخش نظرات مطرح کنید تا سریعا پاسخ دهیم.

دوره کاموا تام‌لند چیست؟

دوره آموزشی کنوا، همان دوره آموزش زمستانه می‌باشد و بیشتر مناسب یک دسته خاص از داوطلبین کنکور و پایه دوازدهم است؛ داوطلبانی که تا الان یا مطالعه نداشته‌اند و یا عملکرد خوبی نداشته‌اند و قصد دارن از صفر شروع کنند یا یک شروع مجدد داشته باشند. در این دوره هم کل درسنامه‌ها آموزش داده خواهد شد و هم اینکه مخاطب برای شرکت در کنکور و امتحان نهایی آمادگی کسب خواهد کرد.

روش تدریس در کاموا تام‌لند چگونه است؟

دقت کنید که تدریس دوره کاموا ناقص نیست و حالت همایشی ندارد؛ یعنی در این دوره تمرکز روی تمام درسنامه‌های کتاب‌های درسی می‌باشد. تفاوت دوره کاموا با دوره‌های سالیانه و ری‌استارت، آموزش فشرده مطالب است و همچنین تفاوت این دوره با همایش نکته و تست تام‌لند یعنی دوره‌های توربو و نیترو این است که در دوره کاموا کل مباحث آموزش داده خواهد شد، همچنین در دوره‌های توربو و نیترو تمرکز بیشتر روی حل تست است اما در کاموا تمرکز اصلی روی درسنامه‌ها می‌باشد.

قبل از ادامه معرفی دوره کاموا، توصیه می‌کنم سایر مطالب مربوط به موسسه تام‌لند را از لینک‌های زیر مطالعه کنید که اطلاعات مفیدی در انتظار شما عزیزان است:

زمان برگزاری دوره کاموا موسسه تام‌لند به چه صورت است؟

برنامه کلاسی دوره کاموا تام‌لند

دوره کاموا از 23 دی ماه برگزار می‌شود و تا قبل از عید ادامه دارد یعنی با ثبت‌نام در دوره کاموا شما در یک دوره 2/5 ماهه یا 75 روزه برای کنکور شرکت کرده‌اید. برای هر درس در دوره کاموا بین 7 الی 10 جلسه آموزشی در نظر گرفته شده است. زمان تدریس در دوره کاموا بر اساس حجم درس متفاوت است، به عنوان مثال تدریس درس ریاضی استاد ملاک‌پور در دوره کاموا برای هر جلسه حدود 6 ساعت، تدریس زمین‌شناسی استاد رجایی 1 ساعت، تدریس شیمی استاد مهدوی 3 ساعت می‌باشد. در تصویر بالا برنامه کلاس‌های دوره کاموا را می‌توانید مشاهده کنید.

دوره کاموا مناسب کدام‌ رشته‌ها می‌باشد؟

تام‌لند کاموا

در حال حاضر دوره کاموا برای 3 رشته ریاضی، تجربی و انسانی ارائه شده است. یعنی داوطلب هر کدام از سه رشته فوق که باشید می‌توانید در این دوره شرکت کرده و دروس خود را به‌صورت فشرده یاد بگیرید. دقت کنید که با شرکت در دوره کاموای موسسه تام‌لند می‌توانید برای شرکت در کنکور و همچنین امتحانات نهایی آماده شوید.

اساتید دوره کاموا در موسسه تام‌لند

همانند سایر دوره‌های موسسه تام‌لند، اساتید دوره کاموا در این موسسه نیز جزو اساتید محبوب و مشهور می‌باشند، در ادامه بر اساس رشته به معرفی اساتید این دوره خواهیم پرداخت.

اساتید کاموا تام‌لند رشته تجربی و ریاضی

درسمدرسمدرس
زیست‌شناسیحنیف عظیمیمحمد پازوکی
ریاضی تجربیافشین ملاک‌پورعلی مقدم‌نیا
فیزیک مهدی یحیوییمحمودرضا ذهبی
شیمیطه مهدویفرهاد مددی
زمین‌شناسیفرزانه رجایی
حسابان مجید رفعتیمحمدسجاد نقیه
هندسهمجید علایی‌نسبحمید ناصر
گسسته، آمار و احتمالمجید علایی نسببهمن موذنی پور

اساتید کاموا تام‌لند رشته انسانی

درسمدرسمدرس
ریاضی انسانیمرتضی محمدی نژادمحمدرضا امیری
اقتصادفیروز کریمیحسین خاکساری
ادبیات تخصصیابوالفضل قاضی
عربیمیثم فلاح
تاریخ و جغرافیاپیمان بیگدلی
جامعه‌شناسیپیمان بیگدلی
فلسفه و منطقمحسن بهادر
روان‌شناسی حسین خاکساری

اساتید دوره کاموا تام‌لند برای دروس عمومی

درسمدرسمدرس
ادبیاتعلیرضا عبدالمحمدی
عربیمیثم فلاح
دین و زندگیمحمد کریمی
زبانمرتضی زینعلیفرشید مفتون

برای دروسی که بیشتر از یک مدرس برای آنها انتخاب شده است، شما به دلخواه می‌توانید استاد مد نظر را انتخاب و بر اساس تدریس وی پیش بروید.

دانلود طرح کاموا تام‌لند

طرح درس دوره کاموا تام‌‎لند به‌صورت کامل آماده است و از طریق جدول زیر به سادگی می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید و در ستون آخر نیز امکان دانلود طرح درس کاموا تام‌لند برای شما عزیزان فعال شده است. درباره طرح درس دوره کاموا باید بدانید که توضیحات اولیه و همچنین تعداد جلسات کاموا تام‌لند و مباحث هر جلسه به‌صورت فایل pdf را شامل می‌شود.

درسمدرسمدرس
ادبیات عمومیعلیرضا عبدالمحمدیدانلود
ادبیات تخصصیابوالفضل قاضیدانلود
اقتصادفیروز کریمیدانلود
فلسفه و منطقمحسن بهادردانلود
فیزیکمهدی یحیویدانلود
فیزیک محمودرضا ذهبیدانلود
گسسته و آمار و احتمالبهمن موذنی‌پوردانلود
حسابانمحمدسجاد نقیهدانلود
حسابانمجید رفعتیدانلود
ریاضی تجربیافشین ملاک‌پوردانلود
ریاضی تجربیعلی مقدم‌نیادانلود
ریاضی انسانیمحمدرضا امیریدانلود
ریاضی انسانیمرتضی محمدی نژاددانلود
شیمیطه مهدویدانلود
زبان مرتضی زینعلیدانلود
زیست‌‌شناسیحنیف عظیمیدانلود

تعداد جلسات هر درس در دوره کاموا و طرح درس مباحث را می‌توانید از طریق جدول فوق به سادگی دانلود و استفاده کنید.

دوستان خوبم به پایان مقاله بررسی دوره کاموا موسسه تام‌لند رسیدیم و امیدوارم به اطلاعات مورد نیاز خود با استفاده از این مقاله دست‌ پیدا کرده باشید، در صورتی که سوال یا ابهامی دارید توصیه می‌کنم از بخش نظرات مطرح کنید تا سریعا پاسخ دهیم. برای مشاهده سایر مطالب می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

1/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا