معرفی و بیوگرافی اساتید تام‌لند

دوست خوبم سلام. امروز در سومین بخش از بررسی و نقد موسسات کنکوری به سراغ معرفی و اسامی اساتید تام‌لند و یک بیوگرافی کوتاه از آنها در بخون خواهیم پرداخت. موسسه تام‌لند همانند سایر موسسات برای هر درس چندین استاد دارد و انتخاب بهترین اساتید تام‌لند نیازمند بررسی دقیق و آشنایی با هر کدام دارد. با مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی درباره اساتید کسب خواهید کرد و در ضمن اگر شما هم جزو افرادی هستید که از تدریس این موسسه استفاده کرده‌اید خوشحال می‌شویم نظر صادقانه خود را بدون تخریب و تبلیغ به‌عنوان نظرسنجی اساتید تام‌لند از طریق نظرات مطرح کنید تا سایر دوستان نیز از آن استفاده کنند.

اساتید تام‌لند تجربی و رشته ریاضی

اولین بخش را به معرفی اساتید رشته تجربی تام‌لند و همچنین رشته ریاضی اختصاص خواهیم داد و به معرفی تک تک اساتید برای هر درس خواهیم پرداخت. در ضمن تحلیل تدریس هر کدام از اساتید تام‌لند و دوره‌های ارائه شده آنها را از طریق لینک‌های زیر نیز می‌توانید مطالعه کنید:

معرفی اساتید زیست تام‌لند

دکتر حنیف عظیمی مدرس زیست تام‌لند

زیست حنیف عظیمی

استاد حنیف عظیمی جزو دپارتمان زیست‌شناسی تام‌لند و فارغ‌التحصیل رشته پزشکی هستند. ای استاد با سابقه حدود 20 ساله در تدریس زیست‌شناسی جزو اساتید محبوب این موسسه می‌باشند. در حال حاضر نیز تدریس دوره‌های زیست سالیانه، ری‌استارت، نیترو توربو تام‌لند و همچنین دوره زیست یازدهم تام‌لند توسط استاد عظیمی در این موسسه انجام می‌شود.

استاد محمد پازوکی مدرس زیست تام‌لند

زیست پازوکی تاملند

استاد محمد پازوکی جزو اساتید با سابقه در تدریس زیست کنکور هستند که سابقه‌ای حدود 24 ساله در تدریس این درس دارند؛ از جمله رزومه این استاد می‌تواند به تدریس زیست در موسسات و مدارس فرزانگان، خرد، مهدوی، نیکان، راه رشد و اندیشه اشاره کرد. همچنین استاد پازوکی مولف کتاب‌های کمک درسی زیست نیز می‌باشند. استاد پازوکی در تام‌لند تدریس زیست پایه‌های دهم، یازدهم، سالیانه و ری‌استارت و همچنین نیترو و توربو تام‌لند را به عهده دارند.

معرفی اساتید فیزیک تام‌لند

استاد مهدی یحیوی مدرس فیزیک تام‌لند

فیزیک یحیویی تاملند

استاد مهدی یحویی نیز جزو اساتید با سابقه در موسسه تام‌لند هستند که نام آشنایی میان کنکوری‌ها دارند و از سالیان قبل در اکثر موسسات کنکور مانند ونوس نیز حضور داشته‌اند. استاد یحیوی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه صعنتی شریف با رتبه 30 در کنکور سراسری هستند و سابقه حضور و تدریس در آموزشگاه‌های برتر کنکور کشور و همچنین تدریس در شبکه‌های صدا و سیما مانند مسیر برتر، فرصت برابر، گزینه 4 و … را دارند.

دوره‌ فیزیک استاد یحیویی در موسسه تام‌لند شامل تدریس فیزیک یازدهم، سالیانه، ری‌استارت و توربو و نیترو تام‌لند می‌باشد.

استاد محمودرضا ذهبی مدرس فیزیک تام‌لند

فیزیک ذهبی تاملند

دومین استاد درس فیزیک موسسه تام‌لند، استاد محمودرضا ذهبی است که جزو مولفین کتاب کمک درسی نیز می‌باشند. استاد ذهبی فارغ التحصیل رشته فیزیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند و همچین مولف کتاب فیزیک را باهم بخوانیم از انتشارات فائق و کتب فیزیک انتشارات دریافت و آیندگان هستند و همچنین سابقه تدریس در مدارس فرزانگان، ابوریحان، اندیشه‌سازان و مدارس مناطق 1، 3 و 6 تهران را دارند. تدریس فیزیک استاد ذهبی در موسسه تام‌لند هم شامل پایه‌های دهم و یازدهم و همچنین دوره‌های کنکور یعنی سالیانه، ری‌استارت، توربو و نیترو تام‌لند می‌باشد.

استاد محمد هاشمی‌نسب مدرس فیزیک تام‌لند

فیزیک هاشمی نسب تاملند

دکتر محمد هاشمی نسب نیز در کنار دو استاد فوق، تدریس فیزیک در موسسه تام‌لند را بر عهده دارند. اگر از لحاظ تحصیلات و مدارک قصد معرفی استاد هاشمی نسب را داشته باشیم می‌توان گفت که جزو اساتیدی هستند که گل کاشته‌اند و رزومه تحصیلی این استاد به‌صورت زیر است:

 • فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران
 • دکتری آیرودینامیک از دانشگاه امیر کبیر
 • محقق دانشگاه Calgary کانادا

همچنین دکتر هاشمی نسب سابقه تدریس 17 ساله در مدارس علامه‌حلی و همچنین مدیرگروه تدریس فیزیک در این مدارس را دارند. در حال حاضر یکی از مدرسین فیزیک در دو پایه دهم و یازدهم، استاد هاشمی نسب می‌باشند.

استاد عادل قادرپناه مدرس فیزیک تام‌لند

فیزیک قادرپناه تاملند

آخرین مدرس فیزیک در موسسه تام‌لند که به معرفی وی خواهیم پرداخت، استاد عادل قادر پناه هستند که فراغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک هستند و کنار سایر اساتید در دپارتمان فیزیک تام‌لند در حال تدریس هستند. تدریس فیزیک استاد قادرپناه در دو پایه دهم و یازدهم برای دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

معرفی اساتید شیمی تام‌لند

تدریس شیمی تام‌لند در حال حاضر توسط 5 استاد انجام می‌شود و بعضی از این اساتید تدریس تک پایه و بعضی هم تدریس کنکور و تمامی پایه‌ها را به عهده دارند؛ در این قسمت به بررسی بیوگرافی اساتید شیمی تام‌لند به‌صورت کامل خواهیم پرداخت.

استاد رضا بابایی مدرس شیمی تام‌لند

شیمی بابایی تاملند

استاد رضا بابایی فارغ‌التحصیل رشته پزشکی از دانشگاه تهران است و بر مبنای اطلاعات موجود در کنکور سراسری سال 75 موفق به کسب رتبه 11 در کنکور سراسری شده‌اند و سابقه‌ای حدودا 27 ساله در زمینه تدریس شیمی دبیرستان و کنکور دارند. از جمله سوابق تدریس این استاد نیز می‌توان به تدریس در مدارس فرزانگان 1 و 2 تهران و همچنین مدارس نگرش اشاره کرد. تدریس استاد بابایی در تام‌لند شامل دوره‌های شیمی سالیانه، ری‌استارت، نیترو و توربو تام‌لند می‌باشد.

استاد محمدرضا آقاجانی مدرس شیمی تام‌لند

شیمی آقاجانی تاملند

محمدرضا آقاجانی نیز جزو اساتید معروف و البته خوش‌نام موسسه تام‌لند است که حدود 20 است که در زمینه تدریس شیمی در حال فعالیت هستند؛ استاد آقا جانی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی شیمی هستند و مولف تعدادی از کتاب‌های کمک آموزشی درس شیمی و همچنین مدیر انتشارات خانه شیمی ایران هستند. دوره‌های تک پایه شامل شیمی دهم و یازدهم تام‌لند و دوره‌های کنکور تام‌لند توسط استاد آقاجانی تدریس می‌شود.

استاد امیر لطفی‌نیا مدرس شیمی تام‌لند

شیمی لطفی نیا تاملند

اساتید زیادی از مجموعه تام‌لند، فارغ‌التحصیل رشته‌های پزشکی و دندان هستند؛ در این بین نام استاد امیر لطفی‌نیا نیز به چشم می‌خورد که فارغ‌التحصیل رشته دندان‌پزشکی هستند و همچنین سابقه‌ای حدود 20 ساله در تدریس شیمی کنکور دارند. تدریس شیمی استاد لطفی‌نیا در موسسه تام‌لند برای داوطلبان دهم و یازدهم و همچنین برای داوطلبان کنکور در تمامی دوره‌های سالیانه، ری‌استارت، نیترو و توربو تام‌لند ارائه می‌شود. همچنین استاد لطفی‌نیا مولف کتاب‌ شب کنکور در انتشارات تخته‌سیاه نیز می‌باشند.

استاد فرهاد مددی مدرس شیمی تام‌لند

شیمی مددی تاملند

چهارمین مدرس شیمی موسسه تام‌لند نیز استاد فرهاد مددی هستند؛ استاد مددی فارغ‌التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت می‌باشند. از جمله سوابق تدریس و رزومه این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی
 • تدریس در مدارس هدف، اندیشه خرد، نگرش، روشنگران و …
 • تدریس در آموزشگاه‌های پرستو، شهریار و …

استاد مددی در موسسه تام‌لند، تدریس دوره‌های تک پایه شیمی دهم و شیمی یازدهم و همچنین تدریس دوره‌های کنکور شامل کلاس‌های سالیانه، ری‌استارت، نیترو و توربو تام‌لند را بر عهده دارند.

استاد طه مهدوی مدرس شیمی تام‌لند

شیمی مهدوی تاملند

دکتر طه مهدوی نیز فارغ‌التحصیل رشته داروسازی هستند و جزو اساتید دپارتمان شیمی در موسسه تام‌لند می‌باشند. درباره رزومه طه مهدویان می‌توان گفت که مولف کتاب‌ ویژه نامه شیمی کنکور هستند و جزو طراحان درس شیمی در آزمون‌‎های قلمچی و گزینه دو نیز می‌باشند؛ درباره سوابق تدریس نیز می‌توان به تدریس استاد مهدوی در مدارس و آموزشگاه‌های برتر کشور مانند سمپاد، فرزانگان، علامه‌حلی، اندیشه خرد و … اشاره کرد.

تدریس شیمی دهم، یازدهم و همچنین دوره‌های سالیانه کنکور تام‌لند توسط استاد طه مهدوی در کنار سایر اساتید انجام می‌شود.

معرفی استاد زمین‌شناسی تام‌لند دکتر فرزانه رجایی

زمین شناسی استاد رجایی تاملند

تدریس زمین‌شناسی تام‌لند توسط یک استاد یعنی دکتر فرزانه رجایی انجام می‌شود. استاد رجایی فارغ‌التحصیل دکترای زمین‌شناسی از دانشگاه تهران هستند و جزو اساتید با سابقه کشور در تدریس زمین‌شناسی می‌باشند. از جمله سوابق تدریس این استاد می‌توان به تدریس در آموزشگاه‌ها و مدارس برتر تهران اشاره کرد و همچنین استاد فرزانه رجایی مولف ده‌ها کتاب کمک‌درسی زمین‌شناسی در انتشاراتی مانند مهروماه، انتشارات سبز، کاگو و … هستند.

معرفی اساتید ریاضی تام‌لند (رشته تجربی و ریاضی)

چهارمین درسی که به معرفی و رزومه اساتید تام‌لند در آن خواهیم پرداخت، اساتید ریاضی تجربی و رشته ریاضی موسسه تام‌لند است؛ تدریس ریاضی تجربی و رشته ریاضی تام‌لند توسط 4 استاد می‌شود که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

استاد افشین ملاک‌پور مدرس ریاضی تام‌لند

ریاضی ملاکپور تاملند

استاد ملاک‌پور فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت تهران هستند و جزو اساتید محبوب در دپارتمان ریاضی تام‌لند می‌باشند. این استاد سابقه‌ای حدود 25 ساله در تدریس ریاضی دارند و سابقه حضور و تدریس در آموزشگاه‌های برتر تهران از جمله پرستو و هدف را دارند و همچنین مولف کتاب گنجینه پرسش‌های طلایی آیندگان می‌باشند. تنها دوره‌ای که استاد ملاک‌پور در موسسه تام‌لند تدریس می‌کنند، دوره کنکور تام‌لند می‌باشد که شامل تدریس سالیانه، ری‌استارت، نیترو و توربو تام‌لند است و تدریس ریاضی دهم و یازدهم به‎‌صورت تک پایه توسط این استاد انجام نمی‌شود. در ضمن تدریس ریاضی افشین ملاک‌پور فقط برای رشته تجربی ارائه می‌شود.

استاد علی مقدم‌نیا مدرس ریاضی تام‌لند

ریاضی مقدم نیا تاملند

استاد مقدم‌نیا سال‌های طولانی است که در موسسات متفاوت تدریس ریاضی را انجام می‌دهند، از جمله موسسه آفبای سابق که مدرس اصلی درس ریاضی در کنار سروش موئینی بودند. علی مقدم‌نیا فارغ‌التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت می‌باشد و همچنین مولف کتاب‌های کمک درسی ریاضی در انتشارات گاج و منتشران جزو رزومه کاری این استاد است. تدریس ریاضی یازدهم تام‌لند و همچنین دوره‌های کنکور ریاضی تام‌لند توسط استاد مقدم‌نیا انجام می‌شودو

استاد مجید رفعتی مدرس ریاضی و حسابان تام‌لند

حسابان رفعتی تاملند

سومین مدرس در دپارتمان ریاضی تام‌لند، استاد مجید رفعتی است؛ این استاد فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه تهران هستند و حدود 20 سال است که تدریس دروس حسابان و ریاضی تجربی را انجام می‌دهند. از جمله رزومه استاد رفعتی می‌توان به تدریس در دبیرستان‌های علامه‌حلی، فرزانگان، علامه طباطبایی و همچنین آموزشگاه‌های برتر تهران از جمله هدف و پرستو نیز اشاره کرد.

همچنین استاد رفعتی مولف کتاب‌های کمک درسی نیز می‌باشند و تالیف کتاب‌های IQ حسابان در انتشارات گاج توسط این استاد انجام شده است. در موسسه تام‌لند دوره‌های تک پایه ریاضی تجربی و حسابان رشته ریاضی برای پایه‌های دهم و یازدهم و همچنین دوره‌های کنکور ریاضی رشته ریاضی و تجربی توسط استاد رفعتی انجام می‌شود.

استاد محمدسجاد نقیه مدرس ریاضی

ریاضی سجاد نقیه تاملند

استاد نقیه تدریس حسابان تام‌لند و همچنین ریاضی تجربی را بر عهده دارند و جزو اساتید پر مخاطب در درس ریاضی نیز محسوب می‌شوند؛ این استاد موسسه مجتمع آموزشی قلم سفید هستند؛ از جمله سوابق تدریس استاد سجاد نقیه می‌توان به تدریس در دبیرستان‌های برتر تهران و اصفهان و همچنین آموزشگاه‌های برتر کشور اشاره کرد. تدریس ریاضی تجربی و حسابان تک پایه تام‌لند در پایه‌های دهم و یازدهم و همچنین دوره‌های کنکور توسط این استاد انجام می‌شود.

استاد مجید علایی‌نسب مدرس گسسته و هندسه تام‌لند

گسسته و هندسه علایی نسب تاملند

تنها استادی که در تام‌لند تدریس دو درس گسسته و هندسه را باهم انجام می‌دهد، استاد مجید علایی‌نسب می‌باشد. تدریس این استاد در واقع مختص ریاضی رشته ریاضی تام‌لند است. استاد علایی‌نسب فارغ‌التحصیل رشته مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند و سابقه تدریس 18 ساله در مدارس برتر تهران را دارند. تدریس هندسه تام‌لند به‌صورت تک پایه و کنکور و همچنین ریاضیات گسسته تام‌لند در پایه دوازدهم توسط استاد علایی‌نسب انجام می‌شود.

استاد حمید ناصر مدرس هندسه تام‌لند

هندسه حمید ناصر تاملند

برای داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در کلاس‌های تخصصی تام‌لند برای رشته ریاضی هستند، یکی از بهترین انتخاب‌ها تدریس هندسه استاد حمید ناصر است. استاد ناصر فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مواد و متالوژی هستند و حدود 20 سال است که تدریس تخصصی درس هندسه را بر عهده دارند. از جمله سوابق تدریس این استاد می‌توان به تدریس در مدارس و آموزشگاه‌های برتر کشور اشاره کرد و همچنین استاد ناصر مولف کتاب‌های کمک درسی مانند هندسه به زبان ساده و کتاب 5 اندیشه فائق هستند.

استاد بهمن موذنی‌پور مدرس گسسته تام‌لند

گسسته بهمن موذنی پور تاملند

آخرین بخش از معرفی اساتید تجربی و ریاضی موسسه تام‌لند مربوط به استاد بهمن موذنی‌پور است که تدریس تخصصی ریاضیات گسسته تام‌لند را انجام می‌دهند؛ استاد موذنی پور فارغ‎‌التحصیل رشته مهندسی نفت از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند و 17 سال سابقه تدریس درس ریاضی را دارند؛ از سوابق تدریس این استاد می‌توان به تدریس در شبکه‌های صدا و سیما و آموزشگاه‌های برتر تهران اشاره کرد. در حال حاضر تدریس ریاضی گسسته تام‌لند برای پایه دوازدهم و کنکور توسط استاد موذنی‌پور انجام می‌شود.

اساتید تاملند انسانی

معرفی اساتید ادبیات تخصصی (علوم و فنون) تام‌لند

استاد ابوالفضل قاضی مدرس ادبیات تخصصی تام‌لند

ادبیات تخصصی ابوالفضل قاضی تاملند

معرفی اساتید رشته انسانی تام‌لند را با استاد ابوالفضل قاضی که مدرس ادبیات تخصصی تام‌لند یا همان علوم و فنون انسانی است شروع می‌کنیم. استاد قاضی فارغ‌التحصیل رشته ادبیات هستند و سابقه‌ای حدود 27 ساله در تدریس ادبیات و زبان فارسی در بهترین آموزشگاه‌ها و مدارس تهران را دارند. همچنین استاد قاضی مولف کتاب‌های کمک درسی ادبیات و علوم و فنون ادبی رشته انسانی نیز هستند و از جمله تالیفات این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کتاب جامع علومم و فنون انسانی میکرو نقره‌ای گاج
 • علوم و فنون دوازدهم خیلی سبز
 • عروض و قافیه نکته باز خیلی سبز
 • آرایه های ادبی مهروماه
 • و …

تنها دوره‌ای که توسط استاد ابوالفضل قاضی تدریس می‌شود، دوره کنکور علوم و فنون تام‌لند شامل سالیانه، ری‌استارت و نکته و تست می‌باشد و برای علوم و فنون ادبی دهم و یازدهم به‌صورت تک پایه، تدریس این استاد ارائه نمی‌شود.

استاد علی عطری مدرس علوم و فنون ادبی انسانی تام‌لند

علوم و فنون علی عطری تاملند

استاد علی عطری نیز فارغ‌التحصیل رشته علوم و فنون ادبی ادبی هستند و با سابقه‌ای 12 ساله در تدریس ادبیات تخصصی رشته انسانی، جزو اساتید محبوب تام‌لند در تدریس این درس محسوب می‌شوند. این استاد نیز سابقه تدریس در مراکز و مدارس برتر کشور را دارند و همچنین جزو مولفین کتاب‌های کمک درسی و طراح سوالات آزمون آزمایشی نیز می‌باشند؛ بخشی از رزومه تدریس این استاد به‌صورت زیر می‌باشد:

 • طراح سوالات آزمون گزینه 2
 • تالیف کتاب 4 فن علوم و فنون مهروماه
 • مولف کتاب کنکوریم مهروماه
 • و …

تدریس علوم و فنون ادبی تام‌لند توسط استاد عطری برای تمامی پایه‌ها ارائه می‌شود و شامل تدریس ادبیات تخصصی دهم و یازدهم به‌صورت تک پایه و دوره کنکور می‌باشد.

استاد میرعلی حسینی مدرس ادبیات تخصصی تام‌لند

تدریس ادبیات میرعلی حسینی تاملند

آخرین استاد ادبیات تخصصی تام‌لند که به معرفی وی خواهیم پرداخت استاد میرعلی حسینی می‌باشد. استاد حسینی جزو مدرسین برتر ادبیات تخصصی کشور هستند و سابقه تدریس در مدارس برتر تهران از جمله انرژی اتمی و علامه حلی را دارند و همچنین این استاد مولف کتاب جمع‌بندی علوم و فنون ادبی انتشارات خوشخوان نیز می‌باشند.

معرفی استاد عربی تخصصی انسانی تام‌لند

استاد میثم فلاح مدرس عربی تام‌لند

عربی میثم فلاح تاملند

استاد میثم فلاح یکی از اساتید شناخته شده درس عربی میان کنکوری‌ها هستند و سالیان زیادی را به تدریس این درس اختصاص داده‌اند. استاد فلاح فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات عرب هستند و در گذشته سابقه تدریس عربی در موسساتی مانند آفبا و رایان را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. همچنین این استاد مولف کتاب‌های کمک درسی عربی در انتشارات راه اندیشه نیز هستند.

معرفی اساتید ریاضی انسانی تام‌لند

استاد مرتضی محمدی‌نژاد مدرس ریاضی انسانی تام‌لند

ریاضی محمدی نژاد تاملند

اولین مدرس ریاضی رشته انسانی تام‌لند استاد مرتضی محمدی نژاد هستند؛ این استاد فارغ‌التحصیل رشته ریاضی و همچنین مولف کتاب‌های ریاضی در انتشاراتی مانند گاج هستند. استاد محمدی نژاد سابقه تدریس در مدارس و مراکز معتبر آموزش تهران را نیز در کارنامه خود دارند. همچنین تالیف کتاب گام آخر در مونیاز نیز جزو تالیفات استاد فوق می‌باشد.تدریس ریاضی استاد محمدی‌نژاد به‌صورت تک پایه برای دهم و یازدهم و همچنین دوره جامع کنکور ریاضی انسانی در تام‌لند ارائه می‌شود.

استاد محمدرضا امیری مدرس ریاضی و آمار تام‌لند

ریاضی انسانی محمدرضا امیری تاملند

استاد بعدی که تدریس ریاضی و آمار انسانی را در تام‌لند بر عهده دارد استاد محمدرضا امیری است. استاد امیری در مقطع کارشناسی رشته ریاضیات و کاربردها و در مقطع ارشد فارغ التحصیل رشته آموزش ریاضی هستند. استاد امیری مولف کتاب‌های متعددی برای رشته انسانی نیز هستند که از جمله آنها می‌توان به کتاب ریاضی جامع انسانی انتشارات مونیاز و همچنین ریاضیات انسانی قلمچی اشاره کرد. همچنین این استاد جزو طراحان آزمون‌های آزمایشی قلمچی برای رشته انسانی می‌باشند. دوره‌های ریاضی و آمار محمدرضا امیری برای تمامی‌ پایه‌ها در تام‌لند در دسترس می‌باشد.

معرفی اساتید روانشناسی و اقتصاد تام‌لند

استاد حسین خاکساری مدرس اقتصاد و روانشناسی تام‌لند

اقتصاد و روانشناسی خاکساری تاملند

شاید به جرئت بتوان گفت یکی از اساتید با سابقه و با سواد دروس روانشناسی و اقتصاد کنکور استاد حسین خاکساری می‌باشند. استاد خاکساری فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی حقوق کیفری و جرم‌شناسی دانشگاه شهید بهشتی هستند. از رزومه این استاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تدریس اقتصاد و روانشناسی در مراکز و مدارس معتبر کشور
 • طراح سوالات اقتصاد و روانشناسی آزمون‌های آزمایشی
 • مولف کتاب اشاره طلایی اقتصاد

استاد فیروز کریمی مدرس اقتصاد تام‌لند

اقتصاد فیروز کریمی تاملند

دومین مدرس که به تنهایی درس اقتصاد را آموزش می‌دهند استاد فیروز کریمی می‌باشند؛ استاد کریمی فارغ‌التحصیل رشته علوم تربیتی هستند و جزو اساتید پروازی آموزش اقتصاد نیز می‌باشند. درباره سایر رزومه‌های استاد کریمی می‌توان به طراحی سوالات آزمون‌های آزمایشی در درس اقتصاد و همچنین تالیف کتاب اقتصاد مونیاز اشاره کرد.

استاد محسن پیرحسین‌لو مدرس رواشناسی تام‌لند

روانشناسی محسن پیرحسین‌لو مدرس تاملند

تدریس تک درس اقتصاد در موسسه تام‌لند نیز توسط استاد محسن پیرحسین‌لو انجام می‌شود. استاد پیرحسین‌لو فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی بالینی می‌باشند. این استاد سابقه حدود 15 سال تدریس روانشناسی در مراکز و آموزشگاه‌های معتبر کشور از جمله تیزهوشان را دارند. از جمله سوابق تالیف این استاد می‌توان به کتاب روانشناسی انتشارات منتشران اشاره کرد. همچنین استاد پیرحسین‌لو طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی و دبیر روانشناسی موسسه ماز هستند.

معرفی اساتید جامعه‌شناسی و تاریخ و جغرافیا تام‌لند

استاد پیمان بیگدلی مدرس جامعه‌شناسی و تاریخ و جغرافیا تام‌لند

تدریس جامعه شناسی و تاریخ و جغرافیای پیمان بیگدلی تاملند

تدریس 3 درس از موسسه تام‌لند یعنی جامعه‌شناسی، تاریخ و جغرافیا توسط استاد پیمان بیگدلی انجام می‌شود. استاد بیگدلی فارغ‌التحصیل رشته زبان آلمانی هستند و حدود 20 سال است که تدریس این سه درس را انجام می‌دهند. استاد بیگدلی سابقه تدریس در شبکه‌های صدا و سیما و همکاری در تالیف کتاب کمک‌درسی در انتشاراتی مانند مهروماه،گلواژه و … را در کارنامه خود دارند. همچنین این استاد طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی گزینه دو نیز هستند.

استاد علیرضا مختاری مدرس جامعه‌شناسی تام‌لند

تدریس جامعه شناسی مختاری تاملند

استاد علیرضا مختاری فارغ‌التحصیل رشته مدیریت آموزشی از دانشگاه تهران هستند و مدرس تک درس جامعه‌شناسی در موسسه تام‌لند می‌باشند. استاد مختاری در سال کنکور خود موفق به کسب رتبه 900 شدند و سابقه تالیف کتاب‌های کمک درسی رشته انسانی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

استاد مصلایی مدرس تاریخ و جغرافی تام‌لند

تاریخ و جغرافی مصلایی تاملند

آخرین استادی که در این بخش بررسی خواهیم کرد استاد محسن مصلایی مدرس تاریخ و جغرافیای تام‌لند هستند. استاد مصلایی سابقه 25 ساله در تدریس 2 درس تاریخ و جغرافیای کنکور را دارند و همچنین مولف کتاب‌هایی مانند خط ویژه و IQ در انتشارات گاج و همچنین کتاب‌های سایر انتشارات مانند خیلی سبز و منتشران هستند.

معرفی اساتید فلسفه و منطق تام‌لند

استاد علی‌اکبر آخوندی مدرس فلسفه و منطق تام‌لند

فلسفه و منطق آخوندی تاملند

استاد علی‌اکبر آخوندی فارغ‌التحصیل دکترای تخصصی در رشته روان‌شناسی تربیتی هستند؛ این استاد با سابقه رزومه تدریس درخشانی نیز دارند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدیر دپارتمان انسانی گزینه 2
 • طراح و مسئول درس فلسفه در انتشارات خیلی سبز
 • مولف کتاب‌های انتشارات خوشخوان و خیلی سبز
 • طراح سوالات آزمون‌های آزمایشی
 • تدریس در مدارس برتر کشور

استاد محسن بهادر مدرس فلسفه و منطق تام‌لند

تدریس فلسفه و منطق بهادر تاملند

آخرین استادی که امرزو را به معرفی وی اختصاص خواهیم داد استاد محسن بهادر مدرس فلسفه و منطق انسانی تام‌لند هستند. استاد بهادر فارغ‌التحصیل رشته حقوق از دانشگاه تهران هستند و سابقه‌ای حدود 20 ساله در تدریس دروس فلسفه و منطق در مدارس برتر تهران را دارند. همچنین این استاد مولف کتاب‌های فلسفه و منطق انسانی در انتشارات اندیشه فائق، صفر کلوین، ایران سنجش و خیلی سبز نیز هستند.

دوستان خوبم به پایان معرفی اساتید تام‌لند رسیدیم و سعی کردم در این مقاله اساتید موسسه تام‌لند و روزمه کوتاه هرکدام را تقدیم حضور شما عزیزان کنم؛ در صورتی که ابهام یا سوالی دارید می‌توانید از بخش نظرات مطرح کنید و درصورتی که قبلا از تدریس اساتید فوق استفاده کرده‌اید خوشحال می‌شویم نظر صادقانه خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای دسترسی به سایر بخش‌های سایت می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا