صفر تا صد دوره‌های تام‌لند

دوست خوبم سلام؛ در این بخش از سایت بخون قرار است یک بررسی دقیق از دوره‌های تام‌لند برای کنکور داشته باشیم؛ اگر شما نیز قصد استفاده از تدریس تام‌لند را داشته باشید مطمئنا نام دوره‌های ری‌استارت تام‌لند، سالیانه، نیترو و توربو تام‌لند و همچنین دوره کاموا تاملند را شنیده‌اید. امروز قرار است تمامی دوره‌های فوق را به‌صورت دقیق بررسی کنیم و بدانیم که هر دوره تام‌لند مناسب کدام گروه از داوطلبان است. با من همراه باشید و اگر فردی هستید که قبلا از تدریس یکی از دوره‌های تام‌لند استفاده کرده‌‎اید خوشحال می‌شویم نظر صادقانه خود را درباره تدریس‌ها از طریق بخش کامنت مطرح کنید تا بقیه نیز استفاده کنند.

لیست دوره‌های تام‌لند برای کنکور

لیست دوره‌های تام لند

بر اساس فاصله زمانی تا روز کنکور و نوع نیاز داوطلب، موسسه تام‌لند دوره‌ها و طرح‌های متفاوتی دارد، تمامی دوره‌های تام‌لند برای کنکور را در قالب 6 دسته به‌صورت زیر می‌توان نشان داد:

  • دوره سالیانه تام‌لند
  • دوره ری‌استارت تام‌لند
  • دوره کاموا تام‌لند
  • دوره نیترو تام‌لند
  • دوره توربو تاملند
  • دوره ترمیم معدل تام‌لند

به‌صورت کامل تک تک دوره‌های کنکور تام‌لند را در ادامه بررسی خواهیم کرد؛ اما قبل از ادامه از شما عزیزان دعوت می‌کنم تا سایر مقالات مربوط به این موسسه را از طریق لینک‌های زیر مطالعه کنید:

تدریس تام‌لند چگونه است؟

قبل از شروع بررسی دوره‌ها بهتر است با روش تدریس تام‌لند نیز آشنا شوید. در موسسه تام‌لند تدریس به‌صورت کلاس آنلاین است؛ یعنی یک برنامه آموزشی تدوین شده است و برای هر درس در هفته 1 الی 2 جلسه تدریس آنلاین ارائه می‌شود، مخاطبین این موسسه می‌توانند طبق برنامه زمانی در کلاس‌ها شرکت کنند و به‌صورت زنده از تدریس استفاده کنند. اما در این بین افرادی وجود دارند که در زمان مقرر نمی‌توانند در کلاس‌ها حاضر شوند، این افراد می‌توانند از طریق پنل خود، کلاس‌ها را به‌صورت ضبط شده مشاهده و استفاده کنند.

دوره سالیانه تاملند چیست؟

اولین دوره‌ای که در سال تحصیلی ارائه می‌شود، دوره سالیانه تام‌لند است. شروع دوره سالیانه از نیمه دوم تیرماه (حدودا 20 الی 25 تیر) شروع می‌شود و تا اوایل فروردین ادامه دارد. در دوره سالیانه تام‌لند برای هر درس می‌توانید بین چندین استاد، مدرس مد نظر خود را انتخاب کنید و بر اساس تدریس وی پیش بروید. در دوره سالیانه تمامی داوطلبین می‌توانند شرکت کنند، چه دانش‌آموزانی که پایه یازدهم خود را به پایان رسانده‌اند و مهرماه وارد دوازدهم خواهند شد و چه داوطلبانی که پشت کنکوری هستند. صفر تا صد درسنامه‌ها، حل بانک تست برای هر درس، جزوه خام و پر شده برای هر جلسه، آزمون و تکلیف و همچنین ارتباط با پشتیبان برای رفع اشکال، جزو خدماتی است که در این دوره ارائه می‌شود.

دوره ری‌استارت تام‌‎لند چیست؟

هر سال عده زیادی از داوطلبان تابستان را از دست می‌دهند، عده‌ای دیگر نیز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته، مطالعه خود را شروع می‌کنند و به این دلیل بخش عمده‌ای از داوطلبان از نیمه دوم تابستان به‌صورت جدی وارد بحث کنکور می‌شوند. برای این دسته از داوطلبان کنکور، دوره ری‌استارت تام‌لند طراحی شده است که جلسات قبلی تام‌لند از دوره سالیانه به‌صورت ضبط شده داخل پنل قرار داده خواهد شد و سایر جلسات همزمان با مخاطبین دوره سالیانه برگزار خواهد شد. دوره ری‌استارت تام‌لند نیز جامع است و تمرکز کامل روی صفر تا صد مباحث درسی می‌باشد، همچنین در هر جلسه بانک تست برای مباحث حل می‌شود و رفع اشکال، جزوه و تکلیف نیز در اختیار داوطلب قرار داده می‌شود.

شروع دوره ری‌استارت از اوایل مهرماه حدودا 5 الی 10 مهر است و تا فروردین ماه ادامه دارد. توجه کنید که تدریس در دوره‌های ری‌استارت و سالیانه برای هر درس بین 30 الی 50 جلسه می‌باشد و آموزش در این دو دوره از صفر مطلق انجام می‌شود.

دوره کاموا تام‌لند چیست؟

دوره کاموا برای اولین بار در سال 1402 توسط موسسه تام‌لند ارائه شده است. دوره کاموا موسسه تام‌لند مخصوص داوطلبانی است که تا زمستان به هر دلیلی نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند و یا اصلا شروع نکرده‌اند. دوره کاموا در واقع یک دوره آموزش فشرده است که از 23 دی ماه شروع می‌شود و برای هر درس بین 7 الی 10 جلسه آموزش در نظر گرفته شده است. کاموا یک دوره تقریبا 2 ماهه است و در این دوره صفر تا صد درسنامه‌ها به‌صورت فشرده آموزش داده می‌شود و در هر جلسه جزوه، حل تست و تکلیف نیز ارائه خواهد شد.

توجه کنید که 3 دوره فوق و به‌خصوص دوره کاموا، دوره نکته و تست نیستند و تمامی مطالب درسی در این سه دوره آموزش داده خواهد شد.

دوره نیترو تام‌لند چیست؟

نیترو یک دوره جمع‌بندی کنکور تام‌لند است که و زمان آن نیز یک بازه 2 ماهه می‌باشد. در دوره نیترو تام‌لند، مباحث به‌صورت فشرده آموزش داده خواهد شد و مناسب دو دسته از داوطلبان است:

  • داوطلبانی که کل مطالب را مطالعه کرده و به جمع‌بندی نیاز دارند
  • داوطلبانی که عملکرد خوبی ندارند

در دوره کنکور نیترو تام‌لند مباحث مهم و پر تست مرور و یادآوری خواهد شد، آزمون‌های مشابه کنکور سراسری در پنل قرار داده می‌شود و با کمک این دوره قدرت و سرعت تست‌زنی شما نیز تحت تاثیر قرار داده خواهد شد. دقت کنید که که نیترو بیشتر حالت یک دوره نکته و تست تام‌لند را دارد.

دوره توربو تام‌لند چیست؟

آخرین دوره که حالت همایش نکته و تست تام‌لند را دارد، دوره توربو است؛ در دوره توربو برای هر درس در قالب تدریس چند ساعته و یا چند روزه، کل مباحث یک درس به‌صورت همایشی بررسی خواهد شد، درسنامه‌ها مرور می‌شوند و همچنین تست‌های احتمالی کنکور بررسی خواهد شد. دوره توربو بیشتر برای جمع‌بندی مطالب کاربرد دارد و مخاطب می‌تواند کل مطالب را به‌صورت سریع و طبقه‌بندی شده مرور و جمع‌بندی کند. زمان دقیق برگزاری توربو تام‌لند مشخص نیست و در ماه پایانی کنکور برگزار خواهد شد.

توجه کنید که دوره‌های نیترو و توربو تام‌لند همان همایش جمع‌بندی تام‌لند هستند که برای تمامی رشته‌ها ارائه می‌شوند و تمرکز اصلی بیشتر روی مباحث مهم و تست‌های پر تکرار می‌باشد.

دوره ترمیم معدل تام‌لند چیست؟

دوره ترمیم معدل تام‌لند مخصوص امتحانات نهایی است؛ داوطلبانی که قصد شرکت در امتحانات نهایی را دارند می‌توانند در این دوره شرکت کنند و در قالب چندین جلسه آموزش، ابتدا مفاهیم کتاب درسی به‌صورت تشریحی آموزش داده خواهد شد، تمرینات داخل کتاب درسی حل می‌شوند و همچنین سوالات امتحان نهایی چند سال اخیر نیز بررسی خواهند شد.

دوستان خوبم به پایان مقاله لیست دوره‌های تام‌لند رسیدیم و امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ در صورتی که سوال یا ابهامی دارید می‌توانید همین الان از بخش نظرات مطرح کنید و توصیه می‌کنم برای دسترسی به سایر بخش‌های سایت از لینک‌های زیر استفاده کنید:

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا