یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

جواب فعالیت‌های کلاسی دین و زندگی یازدهم

یازدهمی عزیز سلام. من یاش‌گین ولی‌پور هستم و امروز در سایت بخون با ارائه مقاله جواب فعالیت‌های کلاسی دین و زندگی یازدهم به صورت کامل و جامع در کنار شما هستم. پاسخ همه فعالیت‌ها همراه با فایل pdf رایگان می‌باشد. در نظر داشته باشید که پاسخ فعالیت‌های دین و زندگی یازدهم مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی 1402 است. پس هر جا سوال داشتید از بخش نظرات بپرسید تا پاسخ دهیم.

جواب فعالیت‌های کلاسی درس اول دین و زندگی یازدهم

جواب فعالیت کلاسی صفحه 15 دینی یازدهم

حل فعالیت کلاسی صفحه 15 دین و زندگی یازدهم:
الف) خیر زیرا عقل انسان بر تمام ابعاد وجودی انسان، خلقت، جهان آخرت و ارتباط آخرت با دنیا اطلاع ندارد و حتی بعضی از اطلاعاتی که دارد ناقص و یا غلط است نمی تواند پاسخ گوی سوال های اساسی انسان باشد.
ب) از آنجا که طراحی مسیر سعادت انسان بستگی به پاسخ کامل و جامع به سوالات و نیاز های بنیادین دارد و انسان نمی تواند به تنهایی به آنها پاسخ دهد ، نمی تواند به تنهایی مسیر سعادت خویش را طراحی نماید.

دوستان یازدهمی حتماً از طریق لینک‌های زیر به سایر مطالب مربوط به دینی یازدهم دسترسی داشته باشید:

مطالب مربوط به دسته دین و زندگی یازدهم

آموزش تست‌زنی حرفه‌ای کنکور

جواب فعالیت‌های کلاسی درس سوم دین و زندگی یازدهم

جواب فعالیت کلاسی صفحه 38 دینی یازدهم

حل فعالیت کلاسی صفحه 38 دین و زندگی یازدهم:
به دلیل اینکه حضرت محمد (ص) دینش برای مردم همه ی دوران ها تا روز قیامت است خداوند معجزه اصلی اش را جنس علم (کتاب) قرار داد تا مردم زمان خود و آیندگان به حقانیت پیامبری او و دین اسلام پی ببرند.

خب در این قسمت از مقاله جواب فعالیت‌های دینی یازدهم از شما دعوت می کنم از مطالب پایه یازدهم که کاملاً رایگان برای شما تهیه شده اند؛ دیدن فرمائید:

جواب فعالیت‌های کلاسی درس هفتم دین و زندگی یازدهم

جواب فعالیت کلاسی صفحه 90 دینی یازدهم

حل فعالیت کلاسی صفحه 90 دین و زندگی یازدهم:
پس از رحلت رسول خدا (ص) ، نظام حکومت اسلامی که بر مبنای امامت طراحی شده بود تحقق نیافت و امامان معصوم با وجود حضور در جامعه، فاقد قدرت و امکانات لازم برای اجرای همه جانبه ی مسئولیت‌های خود باشند همین امر باعث شد به مرور حاکمان فاسدی همچون معاویه و یزید بر جامعه حاکم شوند و ارزش ها و الگوهای جامعه تغییرکند و به مرور جامعه به سمت قهقرا برود زمانی که رهبری امت به دست نا اهلی همچون یزید افتاد، نوه ی پیامبر را به شهادت رساند.

جواب فعالیت کلاسی صفحه 93 دین و زندگی یازدهم

جواب فعالیت کلاسی صفحه 93 دینی یازدهم

حل فعالیت کلاسی صفحه 93 دین و زندگی یازدهم:
می توانیم از این شرایط و اتفاقات و نتایج آنها الگو گیری کنیم و با توجه به آن دوره ویژگی های پیروان جبهه ی حق و باطل را بشناسیم از همین رو شهید مطهری می گوید که شمر زمان امام حسین(ع) مرده است و هر کس باید شمر زمان خود را بشناسد و علیه او جبهه بگیرد.

پیشنهاد میکنم از طریق لینک‌های زیر به نمونه سوالات کاملی از پایه یازدهم دسترسی مستقیم داشته باشید:

جواب فعالیت‌های کلاسی درس دهم دین و زندگی یازدهم

جواب فعالیت کلاسی صفحه 128 دینی یازدهم

حل فعالیت کلاسی صفحه 128 دین و زندگی یازدهم:
جواب سوال اول شخصی است / اگر اعمال شخص مطابق با احکام الهی باشد اعمال صحیح خواهد بود. اما اگر اعمال فرد مطابق با احکام الهی نباشد باید آن اعمال را از ابتدا انجام دهد.

خب یازدهمی‌های پرتلاش جواب فعالیت‌های کلاسی دین و زندگی یازدهم به پایان رسید؛ سعی کردم جواب فعالیت درس‌ها را به صورت بی نقص و کامل در اختیار شما عزیزان قرار بدم تا بتوانید براحتی چه در امتحانات و چه در کنکور پاسخ سوالات را بدهید. اگر مقاله را دوست داشتید برای اطلاع از مقالاتی از این دست حتماً در خبرنامه سایت بخون عضو شوید و اگر در هر بخش از مقاله ابهامی یا سوالی داشتید حتما در بخش نظرات مطرح کنید.

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا