یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آموزش گرامر زبان یازدهم

سلام دوستان خوبم. امروز در این مقاله از سایت بخون می‌خواهم آموزش گرامر زبان یازدهم را به صورت کامل و همراه با نکات کنکوری در اختیار شما قرار دهم. این مقاله شامل آموزش گرامر درس 1 تا 3 یازدهم با نکاتی شگفت‌انگیز می‌باشد که شما با مطالعه این مقاله کامل‌ترین آموزش زبان انگلیسی یازدهم را به صورت رایگان و بدون نیاز به منابع دیگر به دست خواهید آورد. برای تقویت گرامر، می‌توانید با مراجعه به مقاله آموزش گرامر دهم، کامل‌ترین آموزش گرامر پایه دهم را بدون نیاز به منابع دیگر و به صورت رایگان مشاهده کنید.

برای تقویت پایه خود می‌توانید از لینک معنی لیسنینگ زبان دهم بهره ببرید تا کامل‌ترین جواب‌های این قسمت را بدون نیاز به منابع دیگر به دست آورید.

در لینک معنی درس های زبان یازدهم کامل‌ترین ترجمه تمام دروس زبان یازدهم را به صورت رایگان و بدون نیاز به منابع دیگر مطالعه کنید.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس اول

ترجمه صفحه 28 زبان یازدهم

ترجمه گرامر درس یک زبان یازدهم

متن های گرامر درس اول زبان یازدهم

در لینک آزمایشگاه علوم تجربی یازدهم، مقالاتی وجود دارد که شامل پاسخ به همه تمرینات کتاب آزمایشگاه یازدهم می‌باشد، پس حتما آن را دنبال کنید.

گرامر درس اول زبان یازدهم | اسم‌های قابل شمارش

اسم‌های فابل شمارش، شکل مفرد و جمع دارند و در شکل مفرد، باید حتما با a با an بیایند. مگر اینکه قبل از آن the یا سایر حرف‌های دیگر بیاید.

آموزش گرامر زبان یازدهم انسانی درس اول

آموزش گرامر زبان یازدهم درس اول | اسم‌های غیر قابل شمارش

اسم‌های غیرقابل شمارش، شکل جمع ندارند و همیشه با فعل مفرد به کار می‌روند. این اسم‌ها با a یا an نمی‌آیند، مگر در موارد استثنا.

آموزش گرامر زبان یازدهم فنی درس اول

آموزش گرامر زبان یازدهم درس یک | واحدهای شمارشی

برای شمارش اسم‌های غیرقابل شمارش، از یک واحد شمارشی (ممیز) استفاده می‌کنیم. ممیزها اسم‌های قابل شمارشی هستند که با حرف اضافه of به یک اسم غیرقابل شمارش می‌چسبند.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس اول

جواب تمرین‌های آخر فصل کل کتاب شیمی یازدهم را می‌توانید در لینک جواب تمرین‌های دوره‌ای شیمی یازدهم از فصل 1 تا 3 مشاهده کنید.

آموزش گرامر درس 1 زبان یازدهم | صفت‌های شمارشی مبهم

صفت‌های شمارشی مبهم، قبل از اسم قرار می‌گیرند و مقدار و یا تعداد کلی آن را نشان می‌دهند. بعضی از صفت‌ها هم با اسم قابل شمارش و هم با اسم غیرقابل شمارش به کار می‌روند. مانند lots of/a lot of یا some. بعضی فقط با اسم‌های قابل شمارش و بعضی دیگر فقط با اسم‌های غیر قابل شمارش به کار می‌روند. دقت داشته باشید که اسم قابل شمارشی که بعد از این صفت‌ها قرار می‌گیرد، باید شکل جمع داشته باشد.

آموزش گرامر درس 1 زبان انگلیسی یازدهم

آموزش گرامر زبان یازدهم انسانی

آموزش گرامر درس 1 زبان یازدهم | اعداد در انگلیسی

برای یاد گرفتن و شمردن در زبان انگلیسی به صورت درست، کافی است تا نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

1- در زبان انگلیسی برای شمردن اشیا یا هر چیز دیگری، اول عدد را می‌آوریم، بعد از آن صفت و بعد از آن اسم اشیا یا هر چیز قابل شمارش را به کار می‌بریم.

.a/one small car

  .two, …., ninety nine beautiful butterflies

2- اسمی که بعد از عدد می‌آید، جمع بسته می‌شود. ولی هیچ وقت نباید خود عدد را جمع ببندیم.

.two hundred teachers

3- برای یک‌صد، یک‌هزار، یک‌میلیون و یک‌میلیارد، می‌توانیم از a یا one استفاده کنیم.

one thousand or a thousand

اگر می‌خواهید جواب کامل و تشریحی فعالیت‌های زیست یازدهم را به صورت یکجا به دست بیاورید، کافیست تا لینک جواب فعالیت‌های زیست یازدهم را باز کنید.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس دوم

ترجمه صفحه 64 زبان یازدهم

متن های گرامر درس دوم زبان یازدهم

ترجمه گرامر درس دو زبان یازدهم

جواب با هم بیندیشیم‌های شیمی یازدهم را به صورت کاملاً تشریحی و بدون نیاز به منابع دیگر مطالعه کنید تا در حل این تمرینات مشکلی نداشته باشید.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس دوم | زمان حال کامل

وقتی درباره دوره‌ای از زمان که از قبل شروع شده و تا الان ادامه دارد، صحبت می‌کنیم، از زمان حال کامل استفاده می‌کنیم.  ترجمه زمان حال کامل شبیه زمان ماضی نقلی در فارسی است. برای ساخت زمان حال کامل، فعل کمکی have را قبل از قسمت سوم فعل مورد نظر (past participle) قرار می‌دهیم. فعل کمکی have در این ساختار، معنی خاصی ندارد و برای سوم شخص مفرد، به شکل has درمی‌آید.

گرامر درس دوم زبان یازدهم

 

آموزش گرامر زبان یازدهم درس دوم | ساختار حال کامل

آموزش گرامر زبان یازدهم درس دوم

آموزش گرامر درس 2 زبان یازدهم | کاربردهای زمان حال کامل

آموزش گرامر درس 2 زبان انگلیسی یازدهم

در مقاله جواب تکمیل کنید دینی یازدهم پاسخ کامل این قسمت از کتاب دینی یازدهم را بدون نیاز به منابع دیگر مشاهده کنید.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس دوم | For & since

در زمان حال کامل معمولا از since و for زیاد استفاده می‌شود. for به معنی (به مدت) و since به معنی (از … تا حالا) است. وقتی می‌خواهیم مدت زمانی را که از گذشته تا حال طول کشیده است، را مشخص کنیم، از for استفاده می‌کنیم. وقتی می‌خواهیم نقطه‌ای از زمان را در گذشته مشخص کنیم که عمل از آن نقطه شروع شده است، از حرف اضافه since استفاده می‌کنیم.

نکته: در حضور since قطعا حال کامل را انتخاب می‌کنیم؛ اما for می‌تواند هم در جمله‌های حال کامل و هم در جمله‌های گذشته ساده به کار رود.

گرامر درس دوم زبان یازدهم

نکته: از yet فقط در جمله‌های سوالی و منفی استفاده می‌کنیم.

.She hasn’t got a job yet

?Did it stop raining yet

آموزش گرامر زبان یازدهم درس سوم

ترجمه صفحه 95 زبان یازدهم

ترجمه گرامر درس 3 زبان یازدهم

کامل‌ترین معنی درس های عربی یازدهم را بدون نیاز به منابع دیگر در لینک مقاله داده شده مشاهده کنید. دوستان خوبم شاید به دنبال تقویت پایه خود باشید، پیشنهاد می‌کنم با رفتن به لینک معنی درس های زبان دهم کامل‌ترین معنی تمام قسمت‌های کتاب زبان دهم از درس 1 تا 4 را مشاهده کنید.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس سوم | جمله‌های شرطی

سه نوع جمله شرطی داریم: شرطی نوع اول، دوم و سوم. در درس سوم کناب زبان یازدهم، جمله‌های شرطی نوع اول را بررسی شده است. جمله‌های شرطی از دو قسمت تشکیل شده‌اند؛ جمله شرط و جمله جواب شرط. جمله شرط با حرف ربط if (اگر) شروع می‌شود و یک شرط را مطرح می‌کند. جمله جواب شرط معمولا بعد از جمله شرط قرار می‌گیرد، ولی می‌تواند قبل از آن هم بیاید.

جمله‎‌های شرطی نوع اول، به زمان آینده تعلق دارند و نشان می‌دهند که اگر در آینده، کاری انجام شود، به دنبال آن، عمل دوم هم انجام خواهد شد. در جمله‌های شرطی نوع اول، فعل جمله شرط یعنی جمله ifدار در زمان حال ساده و فعل جمله جواب شرط، در زمان آینده است و با استفاده از will ساخته می‌شود.

نکته: در جمله‌های شرطی نوع اول، جمله شرط یعنی جمله ifدار نباید از زمان آینده ساده (will) استفاده کنیم.

آموزش گرامر زبان یازدهم درس 3

به پایان مقاله آموزش گرامر زبان یازدهم رسیدیم، امیدورام برای شما مفید واقع شده باشد. برای اطلاع از آخرین مقالات آپدیت و بروز ما در خبرنامه سایت بخون عضو شوید. هر سوالی راجع به آموزش گرامر زبان یازدهم برایتان پیش آمد، در بخش نظرات از ما بپرسید تا سریعا پاسخگو باشیم.

سوالات متداول

  • آیا آموزش گرامر زبان یازدهم شامل آموزش کامل هر 3 درس می‌باشد؟
    بله.در این مقاله آموزش کامل درس 1 تا 3 گرامر به طور کامل داده شده است.
  • آیا مقاله آموزش گرامر زبان یازدهم شامل معنی قسمت گرامر می‌باشد؟
    بله. مقاله آموزش گرامر زبان یازدهم شامل ترجمه خط به خط گرامر به صورت صحیح می‌باشد.
4.3/5 - (20 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
18 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا