بخونی‌های عزیز سلام. امروز در بخون با مهم‌ترین مقاله شیمی پایه دهم یعنی جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم همراه شما هستیم. در این مقاله، به تمامی تمرینات دوره‌ای سه فصل شیمی دهم پاسخ داده شده است. تمامی پاسخ‌ها مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی بوده و سعی شده است به آسان‌ترین روش به سوالات پاسخ داده شود.

جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول

فصل اول از شیمی دهم، اولین تجربه شما در مورد درس شیمی است. در این فصل به کیهان . چگونگی ساخت و عناصر موجود در آن خواهیم پرداخت. تمرین‌های دوره‌ای فصل اول شیمی دهم، شامل 11 سوال می‌باشد. در ادامه به حل تک تک این سوالات خواهیم پرداخت.

پاسخ سوال 1 تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول

پاسخ سوال 3 تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول

پاسخ سوال 5 تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول سوال 8

پاسخ سوال 10 تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل اول سوال 11

شیمی‌دان های عزیز برای اینکه آمادگی بیشتری در امتحان درس شیمی خود داشته باشید، باید پاسخ خود ارزیابی های  شیمی دهم را نیز به خوبی یاد بگیرید. ما برای شما پاسخ تمامی خود ارزیبای ها را در مقاله‌ی جواب خود را بیازماییدهای شیمی دهم قرار داده‌ایم.

 

همچنین به شما پیشنهاد می‌کنم پس از به پایان رساندن این مقاله و یادداشت کردن سوالات مهم، حتما مقاله‌ی جواب کاوش کنید های شیمی دهم را نیز مطالعه کنید.

یکی دیگر از دروس مهم شما دوستان دهمی، فیزیک می‌باشد. اگر در حل کردن فعالیت‌های فیزیک خود دچار مشکل شده‌اید، حتما مقاله‌ی جامع و عالی جواب فعالیت‌های فیزیک دهم را مطالعه کنید.

جواب تمرین های دوره ای فصل دوم شیمی دهم

فصل دوم شیمی دهم، در مورد گازها و نقش آنها در زندگی ما می‌باشد. این فصل بسیار مهم است و هم برای نوبت اول و هم نوبت دوم امتحانات نمرات زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. تمرین‌های دوره‌ای شیمی دهم فصل دوم، دارای 7 سوال می‌باشد. با ما همراه باشید تا پاسخ کامل این 7 سوال را در اختیار داشته باشید.

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل دوم سوال 1

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل دوم سوال 2

پاسخ سوال 4 تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل دوم

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم سوال 7

ما برای شما یک مقاله فوق‌العاده عالی و کاربردی در سایت بخون قرار داده‌ایم. شما با مطالعه مقاله‌ی جواب تمرینات عربی دهم به راحتی می‌توانید برای پاسخ 50 درصد از سوالات امتحان عربی خود آمادگی داشته باشید.

دوستان خوبم، اگر در حل تمرینات ریاضی خود با مشکل مواجه شده‌اید. می‌توانید با مراجعه با لینک گام به گام فصل اول ریاضی دهم | مجموعه، الگو و دنباله، پاسخ تمامی قسمت‌های فصل اول ریاضی خود را در اختیار داشته باشید.

جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم سوال 1

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم سوال 2

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم سوال 7

پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم فصل سوم سوال 6

دوستان کلاس دهمی، ما پاسخ قسمت باهم بیندیشم شیمی دهم را هم فراموش نکرده‌ایم، پاسخ تمامی باهم بیندیشیم‌ها در لینک جواب باهم بیندیشم های شیمی دهم قرار گرفته است.

درضمن اگر در بازه زمانی نزدیک به امتحانات پایان ترم خود هستید و به دنبال نمونه سوال جهت آمادگی امتحانات هستید توصیه می‌کنم از نمونه سوالات نوبت دوم شیمی دهم با جواب استفاده کنید که یک بانک سوالات امتحانی فوق‌العاده به‌صورت کاملا رایگان برای شما آماده شده است و به شدت می‌تواند مفید باشد.

شیمی‌دان های عزیز مقاله‌ی جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم به پایان رسید. بی‌شک تمام سعی من این بود که کامل‌ترین و صحیح‌ترین جواب‌ها را در اختیارتان قرار دهم تا شما را از هرگونه منبع دیگر بی‌نیاز کنم. نهایت لطف و محبت شماست که انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرت برای ما ارسال کنید. در ضمن برای مشاهده سایر مطالب مربوط به پایه دهم لینک‌های زیر را دنبال کنید:

دانلود PDF جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم

سؤالات متداول جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم

  • آیا مقاله‌ی جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم را می‌توانیم به صورت PDF داشته باشیم؟
    بله، در قسمت پایین مقاله می‌توانید آن را به صورت PDF دانلود کرد.
  • آیا مقاله‌ی جواب تمرین های دوره ای شیمی دهم منطبق بر کتاب درسی چاپ جدید می‌باشد؟
    بله، مقاله‌ی پاسخ تمرین های دوره ای شیمی دهم منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی می‌باشد.
3.9/5 - (9 امتیاز)