دینی یوسفیان پور
اخبار آموزشیکنکورمشاوره کنکور

لو رفتن سوالات کنکور

در سال‌های اخیر لو رفتن سوالات کنکور یکی از موضوعات پر بحث در داخل کشور شده و از طرفی عده‌ای به دنبال حقایق پشت پرده خرید سوالات کنکور هستند؛ اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برایتان سوال شده که آیا فروش سوالات کنکور واقعیت دارد و یا با یک کانال فروش سوال کنکور مواجه شده‌اید، این مطلب از سایت بخون به‌صورت کامل شما را درباره وضعیت کانال خرید سوال کنکور و مافیای فروش سوالات کنکور آگاه می‌سازد. پس تا انتها با من همراه باشید و درصورتی که تجربه‌ای در باره این موضوع دارید حتما برای شفاف سازی، از بخش نظرات مطرح کنید.

آیا فروش سوالات کنکور حقیقت دارد؟

ممکن است کنکوری یا والدین دانش‌آموز کنکوری باشید و ماجرای لو رفتن سوالات کنکور را شنیده باشید؛ جالب است بدانید که حدودا از سال 83 به بعد، موضوع فروش سوال کنکور به‌شدت رواج پیدا کرده است و بازار داغی هم دارد. قیمت سوالات کنکور هم موضوع جالبی است و فروشندگان سوالات کنکور از مشتریان خود درخواست مبالغ از 10 میلیون تومان تا بیشتر از 100 میلیون تومان و حتی مبالغی حدود 1 میلیارد هم داشته‌اند.

البته در میان فروشندگان سوالات کنکور، افراد با ایمانی هم وجود دارند که به‌صورت قسطی امکان خرید سوال کنکور را فراهم کرده‌اند!!!! اما با قاطعیت به شما خواهم گفت که خرید و فروش سوالات کنکور سراسری شایعه‌ای بیش نیست… . طبق ادعای سازمان سنجش، سیستم امنیتی سوالات کنکور به‌شدت پیشرفته و قوی است و امکان لو رفتن سوالات کنکور وجود ندارد و تا کنون هم این اتفاق رخ نداده است.

فروش سوالات کنکور به‌صورت تضمینی!!

خرید سوالات کنکور

در بازار خرید و فروش سوالات کنکور، ماجراهای جالبی وجود دارد که یکی از آنها تضمین فروشندگان سوالات کنکور برای اطمینان دادن به مشتری است؛ تعدادی از این تضمین‌ها را باهم بررسی کنیم:

بارسا
  • در سازمان سنجش یک رابط داریم که به‌صورت تضمینی سوالات کنکور را در اختیارمان قرار می‌دهد.
  • طراح سوالات کنکور یکی از فامیل‌های ما است.
  • در صورتی که سوالاتی که دریافت می‌کنید همان سوالات نباشد، ما هزینه را عودت می‌دهیم.
  • ظرفیت ما محدود است و تا فلان روز دیگر سوالات کنکور را نخواهیم فروخت.

تمامی این موارد ترفندهایی هستند که فروشندگان سوالات کنکور در کانال خرید سوالات کنکور مطرح می‌کنند و جالب است بدانید که هر سال عده زیادی ذر دام این کلاهبرداران می‌افتند. اما یکبار برای همیشه این موضوع را منطقی بررسی کنیم؛ درصورتی که برای خرید سوالات کنکور وسوسه شدید و فرد فروشنده هم به شما تضمین‌های عجیبی داد که رد کردن آن غیر ممکن است، باید بدانید که درصورت انجام این مورد خود شما هم دچار جرم شده اید و مجرم محسوب خواهید شد.

درضمن حتی اگر برای خرید سوالات کنکور اقدام کنید و بعدا معلوم شود که کلاهبرداری بوده است، هزینه‌ای که به فروشندگان تضمینی سوالات کنکور پرداخت کرده‌اید به هیچ وجه عودت داده نخواهد شد و نمی‌توانید هیچ اقدامی کنید.

نمونه‌هایی از کلاهبرداری مربوط به خرید سوال کنکور

فروش سوالات کنکور

در تصویر فوق هم دلسوزی یکی از فروشندگان تضمینی سوالات کنکور را مشاهده می‌کنید که حدودی هم صحیح است؛ دقت کنید که بازار رمز ارزها به هیچ وجه قابل ردیابی نیست و درصورت استفاده از این نوع پرداخت، باید با پول پرداختی خداحافظی کنید. در آخر توصیه اکید ما به شما این است که به هیچ وجه گول چنین افرادی را نخورید و اعتماد نکنید؛ اولا با توجه به سیستم امنیتی سنجش، خرید و فروش سوالات کنکور امکان پذیر نیست و ثانیا با اینکار کل آینده تحصیلی یک نفر به خطر خواهد افتاد.

ممنونم که تا اینجا با ما همراه بودید. در آخر از شما دعوت می‌کنم که حتما مطالب زیر را برای اطلاعات آموزشی کامل‌تر از سایت ما مطالعه کنید و از روش‌های آموزشی مفید بهره‌مند شوید:

دینی یوسفیان پور

سوالات متداول لو رفتن سوالات کنکور

آیا سوالات کنکور لو می‌رود؟
داخل سایت به‌صورت کامل این موضوع بررسی شده است.

هزینه خرید سوالات کنکور چه‌قدر است؟
کلاهبردارانی که این عمل را انجام می‌دهند مبالغی بین 10 میلیون الی 1 میلیارد را درخواست می‌کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

شما هم مانند 30000 نفر دیگر عضو خبرنامه شوید!

خبرنامه بخون

دریافت جزوه، گام به گام، نمونه سوال و فیلم آموزشی رایگان

خبرنامه بخون

فرم را پر کنید و دکمه «ثبت نام» را بزنید!

کمک به دانش آموز

شایان مامندی

دوست خوبم سلام. من شایان مامندی هستم، رتبه‌برتر کنکور و مشاور تحصیلی. سال‌هاست که در زمینه نگارش محتواهای آموزشی درحال فعالیت هستم. با خواندن مقالات من به نکات ارزشمندی دست پیدا خواهید کرد که حاصل تجربه چند ساله من از گفت و گو با بیش از هزاران دانش‌آموز است و مطمئن باشید با استفاده از آن‌ها پیمودن مسیر کنکور به شدت برای شما راحت‌تر خواهد شد.
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا