همه میگن فقط با تلاش و پشتکار! نه اینطور نیست! تلاش وقتی نتیجه میده که برای رفع اشکالات درسی، برای افزایش انگیزه و داشتن روحیه قوی، بهترین پشتیبان و استاد همراهت باشه. تو هم کنکوری هستی و برای قبولی در کنکور حداقل یکی از این موارد رو نیاز داری و حقته که داشته باشی از هرجای ایران که هستی، می‌تونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

دانلود سوالات کنکور

دوستان خوبم؛ من شایان مامندی هستم و امروز در بخون کنار شما عزیزان هستم با آرشیو سوالات کنکور؛ در این بخش قرار است PDF دفترچه سوالات کنکور سراسری از سال 98 تا کنون را به‌صورت کاملا رایگان و در شش بخش شامل سوالات کنکور تجربی، سوالات کنکور ریاضی، سوالات کنکور انسانی، سوالات کنکور زبان، سوالات کنکور هنر و سوالات کنکور خارج از کشور تقدیم حضور ارزشمندتان شود. برای دانلود سوالات کنکور سراسری در هر بخش کافیست از داخل جدول گزینه دانلود را انتخاب کنید.

توجه: سوالات کنکور 1401 اضافه شد و امکان دانلود سوالات کنکور 1401 تمامی رشته‌ها فعال شده است.

توجه: دفترچه سوالات کنکور ماقبل سال 98 مربوط به نظام قدیم بوده و باتوجه به تغیرات کنکور سراسری نیازی به استفاده از آنها نخواهید داشت.

دانلود سوالات کنکور تجربی از سال 1402

کنکور تجربیدفترچه اولدفترچه دومدفترچه سوم
کنکور 1402 مرحله دیدانلوددانلوددانلود

از سال 1402، تغییرات عمده در دفترچه سوالات کنکور لحاظ شد و به همین دلیل نمونه سوالات کنکور تجربی را در دو بخش بررسی خواهیم کرد؛ در ادامه می‌توانید PDF کنکور تجربی سال‌های قبل را مشاهده و دانلود کنید.

دانلود سوالات کنکور ریاضی  از سال 1402

کنکور ریاضیدفترچه اولدفترچه دوم
کنکور 1402 مرحله دیدانلوددانلود

در جدول بالا سوالات کنکور  رشته ریاضی از سال 1402 را مشاهده و دانلود کنید. در ادامه می‌توانید سوالات مربوط به سال‌های قبل و براساس دفترچه‌های عمومی و اختصاصی را نیز مشاهده کنید.

دانلود سوالات کنکور انسانی از سال 1402

کنکور انسانیدفترچه اولدفترچه دوم
کنکور 1402 مرحله دیدانلوددانلود

در تغییرات جدید نسبت به سال 1401، با حذف دروس عمومی از کنکور، تعداد دفترچه‌ها به دو عدد کاهش پیدا کرد. در قسمت بعدی می‌توانید سوالات کنکور رشته انسانی مربوط به قبل از کنکور 1402 را دانلود کنید.

دانلود سوالات کنکور هنر و زبان از سال 1402

کنکور رشته هنردفترچه دوم
کنکور 1402 مرحله دیدانلوددانلود

رشته زبان و هنر نیز از تغییرات کنکور 1402 در امان نماندند و تعداد دفترچه سوالات این دو رشته نیز به یک عدد کاهش یافت. در جدول بالا ستون دوم مخصوص رشته هنر و ستون اول مخصوص سوالات رشته زبان است. در بخش بعدی می‌توانید به سوالات مربوط به قبل از کنکور 1402 نیز به‌صورت PDF دسترسی داشته باشید.

دانلود دفترچه سوالات کنکور قبل از 1402

دانلود دفترچه سوالات کنکور تجربی

کنکور تجربیدفترچه عمومیدفترچه اختصاصی 1دفترچه اختصاصی 2
1401دانلوددانلوددانلود
1400دانلوددانلود
1399دانلوددانلود
1398دانلوددانلود

در جدول بالا، سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۰ و 99 و 98 را می‌توانید مشاهده کنید؛ نکته‌ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که سوالات کنکور تجربی 99 به دلیل شرایط کرونایی حاکم، از کل محتوای کتاب‌های درسی نبوده و بخش‌هایی از کتاب درسی دوازدهم مورد طراحی سوال قرار نگرفته است. در مورد سوالات کنکور تجربی 98 هم درس زیست شناسی و دین و زندگی به‌خصوص در پایه دهم، دارای تغیرات بوده است؛ پس در هنگام استفاده از سوالات کنکور تجربی حتما به این موارد دقت کنید.

توجه: در هنگام دانلود سوالات کنکور تجربی 1401 توجه کنید که دفترچه اختصاصی اول شامل دروس ریاضی و زیست، دفترچه اختصاصی دوم شامل دروس فیزیک، شیمی و زمین‌شناسی است.

دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی فیزیک

کنکور ریاضیدفترچه عمومیدفترچه اختصاصی 1دفترچه اختصاصی 2
1401دانلوددانلوددانلود
1400دانلوددانلود
1399دانلوددانلود
1398دانلوددانلود

در جدول بالا هم سوالات کنکور ریاضی 1400 و 99 و 98، در دو قسمت سوالات عمومی کنکور و سوالات اختصاصی کنکور آماده و قابل دانلود است. درباره رشته ریاضی هم سوالات کنکور ریاضی 99 با حذف قسمتی از محتواهای کتاب‌های درسی دوازدهم همراه بوده؛ اما درباره سوالات کنکور ریاضی 98، تغیراتی که کتاب درسی داشته، شاید در دروس دینی و فیزیک بوده، درس دین و زندگی به‌خصوص در پایه دهم و دوازدهم دچار تغیرات شده و در درس فیزیک دهم هم جای فصل‌های دو و سه باهم تعویض شده است.

توجه: در هنگام دانلود سوالات کنکور ریاضی 1401 توجه کنید که دفترچه اختصاصی اول شامل درس ریاضی، دفترچه اختصاصی دوم شامل دروس فیزیک و شیمی است.

دانلود دفترچه سوالات کنکور انسانی

کنکور انسانیدفترچه عمومیدفترچه اختصاصیدفترچه اختصاصی 2
1401دانلوددانلوددانلود
1400دانلوددانلود
1399دانلوددانلود
1398دانلوددانلود

جدول بالا هم سوالات کنکور انسانی 1400 و 99 و 98 را دربر دارد و با کمک باکس‌های داخل هر خانه از جدول به سوالات کنکور انسانی 98 تا 1400 را در دو بخش عمومی و اختصاصی دانلود کنید. فقط دقت کنید که سوالات کنکور انسانی 99 هم همانند سایر رشته‌ها دارای حذفیاتی در دروس پایه دوازدهم بوده است.

توجه: در هنگام دانلود سوالات کنکور انسانی 1401 توجه کنید که دفترچه اختصاصی اول شامل دروس ریاضی، اقتصاد، ادبیات تخصصی و علوم اجتماعی، دفترچه اختصاصی دوم شامل دروس عربی تخصصی، تاریخ، جغرافیا، فلسفه و منطق و روان‌شناسی است.

دانلود دفترچه سوالات کنکور هنر

کنکور هنردفترچه عمومیدفترچه اختصاصی
1400دانلوددانلود
1399دانلوددانلود
1398دانلوددانلود
1401دانلوددانلود

دانلود دفترچه سوالات کنکور زبان خارجه

کنکور زباندفترچه عمومیدفترچه اختصاصی
1401دانلوددانلود
1400دانلوددانلود
1399دانلوددانلود
1398دانلوددانلود

دانلود دفترچه سوالات کنکور خارج از کشور

کنکور خارج از کشوردفترچه عمومی مشترک به جز رشته انسانیدفترچه عمومی رشته انسانیدفترچه اختصاصی تجربیدفترچه اختصاصی ریاضیدفترچه اختصاصی انسانیدفترچه اختصاصی هنردفترچه اختصاصی زبان
1400دانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلود
1399دانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلود
1398دانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلوددانلود

دوستان خوبم این هم از مقاله مربوط به آرشیو سوالات کنکور از سال 98 تا کنون. درضمن در این بخش قسمتی از مطالب مهم سایت بخون که در زمینه کنکور به‌شدت برایتان مفید است را به شما معرفی خواهم کرد؛ برای دسترسی به هر یک از محتواها کافیست از طریق لینک‌های زیر اقدام کنید:

 1. روش مطالعه برای کنکور
 2. روش جمع‌بندی کنکور
 3. میانگین درصدهای کنکور
 4. مهمترین مباحث کنکور
 5. بودجه بندی کنکور
 6. کنکور چیست؟
 7. برنامه ریزی کنکور 1402
 8. کنکور
 9. بانک تست کنکور
 • در این مقاله آرشیو دفترچه سوالات کنکور برای کدام رشته قرار داده شده است؟
  برای تمامی رشته‌های تجربی، ریاضی، هنر، انسانی و زبان دفترچه سوالات قرار داده شده است.
 • آرشیو سوالات کنکور سراسری شامل کدام سال‌ها است؟
  تمامی سال‌هایی که کنکور نظام جدید وجود داشته است یعنی از سال 98 تا کنون.

اما یک پیشنهاد ویژه؛ اگر کسب و کار مرتبط با کنکور دارید و به دنبال تبلیغ محصول یا خدمات خود هستید، سایت بخون می‌توان فضای مناسبی برای کسب و کار شما باشد, برای اطلاع از شرایط و طرح‌های ویژه ما توصیه می‌کنم از بخش تبلیغات مشاوره کنکور در همین سایت دیدن کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

3 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
Scroll to Top