یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

زمان اعلام نتایج کنکور 1401

هر سال معمولا کنکور سراسری در بازه زمانی تیر ماه و در 5 گروه آزمایشی تجربی، ریاضی، انسانی، زبان و هنر برگزار خواهد شد و معمولا زمان اعلام نتایج کنکور 1401 یک ماه بعد از برگزاری خواهد بود. بعد از گذشت تاریخ اعلام نتایج اولیه کنکور 1401، شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش و وارد کردن اطلاعات خود، برای مشاهده نتایج کنکور 1401 اقدام کنند.

توجه: در این صفحه تمامی اخبار مربوط به تاریخ و زمان اعلام نتایج اولیه کنکور 1401 در اختیار شما قرار داده خواهد شد و به محض اعلام اطلاعیه جدید از سوی سازمان سنجش پیرو مشاهده نتایج کنکور 1401، محتوای این صفحه بروزرسانی خواهد شد؛ پس با خیال راحت می‌توانید از طریق همین صفحه به کلیه اخبار مربوطه دسترسی داشته باشید.

کلید اولیه سوالات کنکور ۱۴۰۱ فردا منتشر می‌شود (بروزرسانی 13 تیر 1401)

کلید اولیه سؤالات آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ داخل کشور نیز از ساعت ۲۰ فردا سه شنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۱ و کلید اولیه سؤالات (خارج از کشور) نیز روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود.

نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱ اواسط مردادماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور ۱۴۰۱ با فاصله ۴ تا ۵ روز یعنی از دهه سوم مرداد می‌توانند انتخاب رشته خود را شروع کنند. بنا بر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور نتایج نهایی کنکور هفته آخر شهریور ماه بر روی سایت این سازمان منتشر می‌شود.

منبع: خبرگزاری پانا

نتایج اولیه کنکور ۱۴۰۱ اواسط مردادماه اعلام می شود (بروزرسانی 8 تیر 1401)

رئیس سازمان سنجش درباره پیش بینی زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ بیان کرد: پیش بینی می شود نتایج اولیه در اواسط مردادماه به صورت کارنامه منتشر شود.

وی اظهار داشت: در روزهای آینده نیز داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی، علوم تجربی و زبان های خارجی فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان کارت خود را دریافت کنند.

رئیس سازمان سنجش خاطرنشان کرد:

با توجه به برگزاری آزمون گروه های آزمایشی علوم ریاضی، علوم انسانی در روز پنجشنبه ۹ تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در روز جمعه ۱۰ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی، داوطلبان تا یک روز قبل از آزمون فرصت دارند پرینت کارت خود را دریافت کنند.

پورعباس درباره پیش بینی زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ تصریح کرد:

پیش بینی می شود نتایج اولیه در اواسط مردادماه اعلام شود و کارنامه منتشر شود و انتخاب رشته از دهه سوم مردادماه انجام گیرد و نتایج نهایی اواخر شهریورماه اعلام شود.

منبع: خبرگزاری مهر

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا