دینی یوسفیان پور
اخبار آموزش و پرورشاخبار کنکور

آزمون استخدامی دیوان محاسبات ۱۹ اسفند برگزار می‌شود

سلام دوستان عزیز سالار احمدی هستم از سایت بخون، امروز تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ سازمان سنجش آموزش کشور از زمان برگزاری آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور سال ۱۴۰۰ خبر داد.

 به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در سال ۱۴۰۰ می‌رساند که آزمون مذکور صبح پنجشنبه ۱۹ اسفند ماه در ۲۰  شهرستان کشور برگزار می‌شود.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت هشت آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، از این رو همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

ثبت نام کنندگان در این آزمون به منظور آشنایی با   نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون، آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون، زمان و محل آزمون و همچنین – دستورالعمل بهداشتی، فاصله گذاری فیزیکی و الزامات بهداشتی می توانند به درگاه اینترنتی http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=۱۱&id=۷۵۳۵  مراجعه کنند.

همچنین با توجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواستها به صورت الکترونیکی، متقاضیان می‌توانند درخواست خود را از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی به نشانی https://request.sanjesh.org، به این سازمان ارسال کنند.

بارسا

منبع: ایرنا

امتیاز بدهید!

کمک به دانش آموز

سالار احمدی

سالار احمدی هستم، مدرس زبان و مشاور تحصیلی که چندین سال است در این زمینه فعالیت دارم و اکنون در سایت بخون در کنار شما عزیزان هستم تا با کیفیت‌ترین مقالات آموزشی را که ریشه در علم و تجربه دارند را در اختیار شما قرار دهم.
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا