دانش‌آموزانی که روش درست مرور نکات و تکنیک‌ها و جمع‌بندی درس‌ها در هفته‌ی آخر کنکور رو بلد بودند، توانستند نتایج خیلی بهتری تو کنکور بگیرن و به هدفشون برسن. طبق گفته‌ی خود این دانش‌آموزان؛ در دوره‌‌هایی خلاصه و در زمانی کوتاه، همه این نکات و تکنیک‌ها رو یاد گرفته بودند. برای دریافت این نکات مخصوص هفته آخر، تو هم میتونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

تشکیل قرارگاهی برای «عدالت آموزشی» و «عدالت ترمیمی»

سلام و درود. پوریا فانی، دبیر آموزش و پرورش هستم از سایت بخون. در 23ام بهمن ماه 1400 وزیر آموزش پرورش، یوسف نوری بیان کرد:

در اعتبارات سال آینده، ردیف بودجه‌ای ویژه دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شرایط کرونایی پیش‌بینی شده و به همین منظور قرارگاهی برای «عدالت آموزشی» و «عدالت ترمیمی» تشکیل می‌شود.

وی افزود:

در اعتبارات سال ۱۴۰۱، ردیف بودجه‌ای ویژه دانش آموزان بازمانده از تحصیل در شرایط کرونایی پیش بینی شده است و به همین منظور، قرارگاهی برای «عدالت آموزشی» و «عدالت ترمیمی» تشکیل می‌شود؛ این قرارگاه کار خود را از امروز ۲۳ بهمن آغاز می‌کند.

آقای نوری گفت: هدف از اجرای این طرح، تحقق بیش از پیش شعار دولت مردمی در راه «عدالت» است.

امید است با اجرای این طرح، عدالت آموزشی در سراسر کشور برقرار شود و دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل بتوانند به حق تحصیلی خود دست یابند.

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا