دانش‌آموزانی که روش درست مرور نکات و تکنیک‌ها و جمع‌بندی درس‌ها در هفته‌ی آخر کنکور رو بلد بودند، توانستند نتایج خیلی بهتری تو کنکور بگیرن و به هدفشون برسن. طبق گفته‌ی خود این دانش‌آموزان؛ در دوره‌‌هایی خلاصه و در زمانی کوتاه، همه این نکات و تکنیک‌ها رو یاد گرفته بودند. برای دریافت این نکات مخصوص هفته آخر، تو هم میتونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

معلمان کد کارمندی دریافت می‌کنند!

سلام و درود، شیدا کبیرعبادی هستم از سایت بخون، در تاریخ 22 ام بهمن ماه سال 1400، وزیر آموزش و پرورش در پی اطلاعیه‌ای خبری مبتنی بر دریافت کد کارمندی توسط معلمان حق التدریسی را منتشر کرد. جناب آقا یوسف نوری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد:

براساس قانون مصوب مجلس اسامی معلمان حق التدریسی تا روز یکشنبه به سازمان اداری استخدامی تحویل داده می‌شود تا پس از گرفتن کد کارمندی احکام استخدامی آن‌ها را صادر کنیم.

وی که در حاشیه مراسم نماز جمعه سخن می‌گفت در خصوص احتمال تعطیلی مدارس با توجه به شرایط کرونایی گفت:
در استان‌ها اختیار به استانداران به عنوان رئیس ستاد مقابله با کرونا استان داده شده و در مقاطع ابتدایی در شهر‌های دارای وضع قرمز، آموزش‌ها به صورت مجازی است.
همچنین وزیر آموزش و پرورش افزود: در اعتبارات برای دانش آموزانی که به خاطر شرایط کرونایی از آموزش بازمانده‌اند، ردیفی دیده شده است تا قرارگاهی برای عدالت آموزشی و عدالت ترمیمی تشکیل شود. بعلاوه وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد:
این قرارگاه کار خود را از فردا (شنبه ۲۳ بهمن) آغاز می‌کند و قرار است در محل‌هایی که نیاز به ترمیم عدالت آموزشی دارند، اقدام کنند.
وی افزود: هدف از اجرای این طرح تحقق بیش از پیش شعار دولت مردمی در راه عدالت است.
امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا