جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی

سلام همه دانش‌آموزان زرنگ و باهوش دوم ابتدایی. امروز در بخون با جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی همراه شما عزیزان هستیم. شما عزیزان برای کسب نمره عالی در درس علوم دوم ابتدایی باید بتوانید جواب این سوالات را به خاطر بسپارید. من میلاد خالدیان هستم و امروز بهترین جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی را برای شما عزیزان خواهم آورد.

دانش‌آموزان پایه دوم ابتدایی معمولا با درس علوم به مشکل می‌خورند و از این درس فراری می‌شوند. اما واقعیت این است که درس علوم یکی از جذاب‌ترین دروس دوره ابتدایی است که یادگیری آن بسیار به شما کمک خواهد کرد. برای حل این مشکل شما بهترین راه‌حل را انتخاب کرده‌اید. در سایت بخون بهترین جواب را برای حل مشکلات شما به صورت کاملا رایگان ارائه خواهیم کرد. به شما قول می‌دهم که با این مقاله دیگر نیازی به منابع دیگری نخواهید داشت. پس کمتر از ده دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا انتها دنبال کنید.

در هر قسمت از این مقاله که دچار ابهام شدید یا جواب فعالیت‌ها را اشتباه دانستید، خوشحال می‌شویم که در قسمت نظرات با کامنت‌های خود ما را یاری کنید و جواب سوال خود را بیابید.  در ضمن از طریق لینک‌های زیر به سایر محتواهای علوم دوم ابتدایی که به صورت کاملا رایگان در سایت بخون قرار دارد، دسترسی خواهید داشت:

جواب فعالیت‌های درس دوم علوم دوم ابتدایی

در قدم اول از جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی به سوالات درس دوم خواهیم پرداخت. در این درس یک سوال فعالیت در کتاب درسی طراحی شده است. درس دو علوم دوم ابتدایی به بیان مطالبی در مورد هوا سالم و آب سالم می‌پردازد.

جواب فعالیت علوم دوم ابتدایی صفحه 17

فعالیت صفحه 17 علوم دوم ابتدایی

پاسخ: 1) جواب سوال یک بر عهده خودتان است.

2) دود به آرامی از بطری خارج می‌شود.

3) قسمتی از دودها با آب به ته ظرف می‌رود و قسمت کمی در هوا پخش می‌شود. آب تیره می‌شود.

جواب فعالیت‌های درس ششم علوم دوم ابتدایی

در این درس از علوم دوم ابتدایی با مفاهیم صدا و نور و مباحثی همچون تشکیل سایه آشنا خواهید شد. در این درس دو سوال فعالیت در کتاب درسی علوم دوم ابتدایی وجود دارد. همانطور که قول دادیم در مقاله جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی به تمامی سوالات ریز و درشت پاسخ خواهیم داد.

جواب فعالیت صفحه 49 علوم دوم دبستان

فعالیت علوم دوم ابتدایی صفحه 49

پاسخ:

تولیدکننده نورتولیدکننده صدا
لامپ روشنپرنده‌ای در حال آواز خواندن
آتشرادیو
فانوس روشنشیپور
شمع روشن
کبریت روشن

جواب فعالیت علوم دوم ابتدایی صفحه 53

فعالیت علوم دوم ابتدایی صفحه 53

پاسخ: جواب این سوال بر عهده خودتان است.

جواب فعالیت علوم درس نهم علوم دوم ابتدایی

عنوان این درس از کتاب علوم دوم ابتدایی، سرگذشت دانه است. در این درس با روش کاشت دانه و رشد آن آشنا خواهید شد. در این درس یک فعالیت وجود دارد که در مقاله جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی به صورت کامل به آن پاسخ خواهیم داد. همچنین از طریق لینک‌های زیر به جواب سایر قسمت‌های علوم دوم ابتدایی دسترسی خواهید داشت:

جواب فعالیت علوم دوم ابتدایی صفحه 69

فعالیت صفحه 69 علوم دوم ابتدایی

پاسخ:

چگونه گیاهان به ما و جانوران کمک می‌کنندچگونه ما و جانوران به گیاهان کمک می‌کنیم
غذا(دانه،میوه،برگ و ....)پراکنده کردن دانه‌ها و میوه‌ها
اکسیژنکاشتن دانه‌ها و میوه‌ها
پوشش گیاهی برای جلوگیری از فرسایش خاکمراقبت از آنها و رسیدگی به موقع
ساختن لانه و خانه و وسایل خانه

به پایان مقاله جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی رسیدیم. دانش‌آموزان عزیز می‌توانید با عضویت در خبرنامه بخون هر روز بهترین مقالات آموزشی را به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. همچنین در صورت رضایت از مقاله جواب ایستگاه فکر علوم دوم ابتدایی آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.همچنین با ثبت نظرات(انتقادات و پیشنهادات) خود باعث پیشرفت ما در نوشتن مقالات شوید و با ثبت ستاره‌های رنگی آسمان مقاله ما را ستاره باران کنید. در ضمن از طریق لینک‌های زیر می‌توانید به سایر مباحث مفید سایت دسترسی داشته باشید:

سوالات متداول جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی

  • آیا در این مقاله به تمامی فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی پاسخ داده‌اید؟
    بله، جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی کامل و جامع می‌باشد.
  • آیا فایل pdf مقاله جواب فعالیت‌های علوم دوم ابتدایی نیز در سایت بخون وجود دارد؟
    بله، در پایان همین متن فایل pdf قابل دانلود است.
4.1/5 - (16 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
2 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا