جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم ابتدایی

سلام دوستان کلاس چهارمی، به سایت بخون خوش آمدید. امروز نیز در خدمت شما خواهیم بود با مقاله‌ای دیگر با عنوان جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم که طبق روال همیشگیمان از درس اول شروع کرده و تا آخرین درس کتاب، به کمک هم به همه سوالات پاسخ خواهیم داد. درضمن در انتهای همین مقاله می‌توانید از لینک سایر محتواهای مربوط به سوالات متن کتاب هدیه‌های آسمان ششم کاملا رایگان استفاده کنید.

جواب پیام قرآنی درس اول قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس اول قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 4 قرآن چهارم:

معنی کلمات:

 • پرورگار ما
 • اهل ایمان
 • روز
 • قیامت

کلاس چهارمی‌های عزیز، اگر در پاسخ دادن به فعالیت‌های علوم خود دچار مشکل شده‌اید و نمی‎توانید همه پاسخ ها پیدا کنید. اصلا لازم نیست که نگران باشید. ما یرای شما در مقاله‌ی جواب فعالیت‌های علوم چهارم ابتدایی پاسخ تمام فعالیت‌های علوم نهم را بصورت یکجا و رایگان در اختیار شما قرار داده‌ایم.

جواب پیام قرآنی درس 2 آموزش قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس 2 آموزش قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 10 قرآن چهارم:

جواب سوال 1: خیر

جواب سوال 2: خیر، حتی اگر بتوانیم جایی پیدا کنیم و مخفی شویم، باز هم خدا ما را می‌بیند، چون خداوند متعال در همه جا حضور دارد.

پاسخ ویدیویی پیام قرآنی درس دوم قرآن چهارم دبستان

شما دوستان عزیز، می‌توانید پاسخ کامل این آیه قرآنی و مفهوم آنرا از این ویدیو که از شبکه قرآن سیما پخش شده است مشاهده کنید و به خوبی فرا بگیرید.

جواب پیام قرآنی درس سوم قرآن پایه چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس سوم قرآن پایه چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 16 قرآن چهارم:

بخشش و نعمت‌های خدا را چه کسی میتواند بشمارد، هیچ کسی نیست که حتی بتواند شکر یکی از هزار نعمتی را که خداوند به ما داده است را بکند.

جواب ویدیویی پیام قرآنی درس سوم قرآن پایه چهارم

در ویدیو بالا می‌توانید پاسخ کامل پیام قرآنی درس چهارم قرآن چهارم را مشاهده کنید. این ویدیو از شبکه قرآن سیما پخش شده است.

جواب پیام قرآنی درس 5 قرآن چهارم ابتدایی

پاسخ پیام قرآنی درس پنج قرآن چهارم ابتدایی

جواب پیام قرآنی صفحه 16 قرآن چهارم:

معنی کلمه: ریسمان خدا

جواب سوال: حبل الله، ریسمان الهی است که وسیله‌ی اتصال انسان به خدا است و منظور از ریسمان الهی همان قرآن، پیامبر سالام (ص) و امامان معصوم (ع) است.

همراهان گرامی سایت بخون، جواب ببین و بگوهای هدیه‌های آسمان چهارم، یکی دیگر از سری مقالات جامع بخون برای پایه چهارم است. حتما پیشنهاد می‌کنم که این مقاله را به خوبی مطالعه کنید.

جواب پیام قرآنی درس ششم قرآن چهارم دبستان

پاسخ پیام قرآنی درس شمم قرآن چهارم دبستان

جواب پیام قرآنی صفحه 34 قرآن چهارم:

ما ایرانی‌ها مصداق کلی این آیه‌ی شریفه‌ی حق آمد و باطل نابود شد به درستی که باطل نابودشدنی است را در زندگی خودمان دیده‌ایم. آن هم در زمان پیروزی انقلاب اسلامی بود که شاه ستمگر از کشور خارج شد و امام خمینی (ره) به ایران آمدند.

دوستان عزیزم، برای اینکه در امتحان فارسی خود بتوانید نمره 20 را کسب کنید، حتما به شما پیشنهاد می‌کنم مقاله‌ی جواب درک مطلب‌های فارسی چهارم ابتدایی را به خوبی مطالعه کنید.

جواب پیام قرآنی درس دهم آموزش قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس 10 آموزش قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 63 قرآن چهارم:

معنی کلمات:

 • کارهای خوب
 • کارهای بد
 • کار خوب
 • کار بد

جواب پیام قرآنی درس 13 قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس 13 قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 82 قرآن چهارم:

در زمانی که انسان دیگر هیچ راهی برای رفع مشکلش پیدا نمی‌کند و از هر نظر درمانده می‌شود کسی که فقط و فقط می‌تواند قفل مشکل انسان را بگشاید کسی نیست بجز خدای متعال و تنها ذات پاک اوست که انسان باید به آن متوسل شود.

جواب پیام قرآنی درس چهارده قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس 14 قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 88 قرآن چهارم:

با توجه به رحمت بی‌نظیر الهی و با توکل بر خداوند به استقبال حوادث و اتفاقات زندگی می‌رویم. خداوند همان طور که حافظ حضرت یوسف(ع) بود، نگهدار تمام بنده‌هایش نیز است.

جواب پیام قرآنی درس 15 آموزش قرآن چهارم

پاسخ پیام قرآنی درس 15 آموزش قرآن چهارم

جواب پیام قرآنی صفحه 94 قرآن چهارم:

معنی کلمه: غذا

جواب سوال: غذا را خداوند در اختیار موجودات قرار داده، دانه به عنوان غذای پرنده، علف به عنوان غذای گوسفنداان و گاوها و گوشت به عنوان غذای گوشت خواران و حیوانات آن را استفاده می کنند. حال خداوند انواع غذاها را برای انسان ها فراهم کرده است. مانند برنج، سبزی، گوشت، ماهی ،گندم و …، باید از خالق این همه نعمت تشکر کنیم. چه کسی در اختیار انس ان ها قرار داده؟خداوند، پس باید خدا را به این خاطر شکر کنیم.
نکته مهم این است که تمام این غذاها را باید به صورت حلال سر سفره بیاوریم. بعد از اتمام هرغذا از خداوند و پدر و مادر که آن را درست کرده‌اند تشکر کنیم و … .

همراهان همیشگی سایت بخون، به پایان مقاله جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم رسیدیم. امیدوارم توانسته باشیم همه پاسخ ها به درستی در اخیار شما عزیزان قرار دهیم اما برای اطلاع از تازه‌ترین مقالات منتشر شده سایت بخون، حتمأ در قسمت خبرنامه سایت ثبت نام کنید و از قسمت ارسال دیدگاه‌های سایت، سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین از طریق عنوان زیر هم می‌توانید به کل مطالب مرتبط به هر دسته به صورت کاملا رایگان دسترسی داشته باشید.

سوالات متداول جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم

 • آبا مقاله جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم شامل جواب بقیه قسمت‌های کتاب هم می‌باشد؟
  خیر، مقاله جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم، فقط شامل جواب پیام‌های قرآنی می‌باشد.
 • آیا فایل pdf مقاله جواب پیام‌های قرآنی قرآن چهارم ابتدایی نیز در سایت بخون وجود دارد؟
  بله، در پایان همین متن فایل pdf قابل دانلود است.
3.5/5 - (6 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
5 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا