یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کنکور

با سلام و درود؛ یاش‌گین ولی‌پور هستم از سایت بخون. در تاریخ 23 مرداد ماه 1401، بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، ثبت‌نام داوطلبان رشته‌های بدون آزمون دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که از روز سه­‌شنبه ۱۸ مرداد آغاز شده است، امروز یکشنبه ۲۳ مردادماه به پایان می‌رسد.

به گزارش ایمنا، داوطلبانی که متقاضی تحصیل در رشته محل‌های بدون آزمون در دانشگاه‌ها هستند، می‌توانند با توجه به ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط به پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) انتخاب رشته کنند. متقاضیان، مجاز به انتخاب حداکثر ۱۵۰ کد رشته محل از رشته‌های پذیرش با سوابق تحصیلی در هر گروه آزمایشی که تمایل دارند، هستند.

داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ که در روز برگزاری آزمون غایب بوده‌اند، به ثبت‌نام مجدد برای رشته‌هایی که پذیرش آنها با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) است، نیازی ندارند.

چنانچه متقاضی در مرحله انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته کند و مجدداً برای رشته‌های صرفاً با سوابق تحصیلی (بدون آزمون) هم ثبت‌نام و انتخاب رشته کند، فرم ثبت‌نام و انتخاب رشته مرحله بدون آزمون وی باطل می‌شود.

منبع: ایسنا

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا