دانش‌آموزانی که روش درست مرور نکات و تکنیک‌ها و جمع‌بندی درس‌ها در هفته‌ی آخر کنکور رو بلد بودند، توانستند نتایج خیلی بهتری تو کنکور بگیرن و به هدفشون برسن. طبق گفته‌ی خود این دانش‌آموزان؛ در دوره‌‌هایی خلاصه و در زمانی کوتاه، همه این نکات و تکنیک‌ها رو یاد گرفته بودند. برای دریافت این نکات مخصوص هفته آخر، تو هم میتونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

زمان انتخاب رشته و انتشار دفترچه راهنمای کنکور ۱۴۰۱ سنجش مشخص شد

با سلام و درود؛ یاش‌گین ولی‌پور هستم از سایت بخون. در تاریخ 11 مرداد ماه 1401، رئیس سازمان سنجش زمان انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری ۱۴۰۱ و آغاز فرآیند انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱ را اعلام کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش، عبدالرسول پورعباس با تأکید بر اینکه هرگونه مغایرت در معدل اعلامی به لغو قبولی در آزمون سراسری منجر می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان باید نسبت به بررسی معدل درج شده در مدارک تحصیلی اقدام و عدد دقیق معدل را هنگام انتخاب رشته اصلاح کنند؛ البته انتخاب رشته نیز تا پایان زمان مشخص شده قابل ویرایش خواهد بود.

معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افزود: دفترچه راهنمای انتخاب رشته جمعه _چهاردهم مردادماه_ منتشر می‌شود و زمان انتخاب رشته داوطلبان از عصر دوشنبه_ هفدهم مردادماه_ تا شنبه _بیست و دوم مردادماه_ خواهد بود ضمن اینکه سامانه راهنمای انتخاب رشته مجازی نیز روز پنجشنبه _سیزدهم مردادماه_ فعال خواهد شد.

منبع: ایمنا

1/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا