یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

آغاز اعلام نتایج امتحانات نهایی دوازدهمی‌ها

با سلام؛ یاش‌گین ولی‌پور از سایت بخون. در تاریخ 7 ام تیرماه 1401، رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز اعلام نتایج امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم در مناطق مختلف کشور خبر داد.

محسن زارعی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره زمان اعلام نتایج امتحانات نهایی دانش‌آموزان پایه دوازدهم، بزرگسالان، آموزش از راه دور و داوطلبان آزاد رشته‌های شاخه نظری دوره دوم متوسطه نوبت امتحانی خرداد ماه ۱۴۰۱ اظهار کرد:

تصحیح اوراق به اتمام رسیده و اعلام نتایج به‌تازگی آغاز شده است.

وی افزود: بعضا اعلام نتایج در برخی مناطق انجام و مهلت اعتراض داده شده است.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی وزارت آموزش و پرورش درباره مهلت ثبت اعتراض بیان کرد:

در مجموع ثبت اعتراض بستگی به منطقه‌ای که اعلام نتیجه می‌کنند دارد. معمولا یک مهلت اعتراض برای دانش آموزان تعیین می‌کنند و زمانبندی رسیدگی به اعتراضات نیز بر اساس زمان اعلام نتایج صورت می‌گیرد. نتیجه نهایی پس از بررسی اعتراض از سوی مدرسه به اطلاع دانش‌آموز خواهد رسید.

زارعی در پاسخ به پرسشی مبنی بر گلایه برخی اولیاء از تصحیح اوراق توسط معلمان غیرمتخصص در برخی حوزه‌های امتحانی خاطر نشان کرد: به هیچ وجه اینگونه نیست و به حوزه‌های تصحیح تاکید کرده‌ایم و در شیوه نامه هم آمده است که دبیر با ابلاغ تدریس در آن سال و با حکم کارگزینی باید به حوزه‌های تصحیح معرفی شود و دبیر غیرمرتبط نمی‌تواند در حوزه تصحیح حضور یابد.

منبع: konkur.in

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا