یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

فرصت مجدد تکمیل ثبت‌نام آزمون عملی داوطلبان متقاضی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت بدنی

با سلام و درود؛ یاش‌گین ولی‌پور هستم از بخون. در تاریخ 30 ام تیرماه 1401، معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از امکان ثبت‌نام متقاضیان رشته علوم ورزشی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و آموزش تربیت‌بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، حسن مروتی، با اشاره به درخواست تعداد زیادی از داوطلبان و به‌منظور مساعدت به افراد جامانده از ثبت‌نام آزمون عملی با توجه به شرایط، ضوابط و زمان برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری، گفت: پذیرش دانشجو برای رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی در سال ۱۴۰۱ به‌صورت متمرکز دارای شرایط خاص با آزمون عملی، معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی از بین متقاضیان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی و علوم تجربی انجام می‌شود.

وی افزود:

داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به تکمیل ثبت‌نام و شرکت در آزمون عملی و اعلام علاقه‌مندی با پرداخت هزینه آزمون عملی نشدند و یا در روز برگزاری آزمون عملی از ۲۹ تیر تا ۲ مرداد غایب بودند می‌توانند در این مرحله مجدداً متقاضی شوند.

معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: جزئیات مراحل تکمیل ثبت‌نام، شرایط، ضوابط و زمان برگزاری آزمون عملی رشته علوم ورزشی و آموزش تربیت‌بدنی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشگاه فرهنگیان در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱  در اطلاعیه‌ روز دوشنبه ۳ مردادماه  در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی

5/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا