یک خبر ویژه برای کنکوری‌ها!

40 درصد کل زیست کنکور هدیه ما برای شماست؛ شماره موبایلت رو وارد کن و هدیه رو همین الان بگیر:

شانس دوباره آزمون استخدامی آموزش و پرورش

سلام دوستان عزیز سالار احمدی هستم از سایت بخون، دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ از برگزاری آزمون جامع گروه چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و افراد جا مانده دوره‌های قبل تعیین تکلیف و مهارت آموزان ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان خبر داد.

 این آزمون صبح روز جمعه ۲۹ بهمن ماه جاری برگزار خواهد شد.

بنا بر این گزارش، فعالیت کارکنان مرکز سنجش صلاحیت های حرفه ای منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان و استادان مجرب و متخصصان فن در خصوص تهیه و تنظیم سؤالات آزمون برابر با رعایت همه حیطه های شناختی ستودنی است.

سؤالات برای گروه های ۲۳ گانه مشمول آزمون جامع چهارم نیز بر اساس معیارهای صحیح علمی و استاندارد، طراحی و در ارتباط با اهداف و متناسب با نیازهای آموزشی تهیه و تنظیم شده است. تاکید، می شود:  بنا بر اتخاذ تصمیم ستاد ماده ۲۸، آزمون جامع گروه چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش و پرورش و افراد جا مانده دوره های قبل تعیین تکلیف و مهارت آموزان ماده ۲۸  صبح روز جمعه ۲۹ بهمن ماه جاری با شرکت جمعیتی بالغ بر ۱۵ هزار و۶۹۰  نفر برگزار خواهد شد.

 آزمون پیش رو برای رشته‌های مختلف آموزش ابتدایی، متوسطه، کودکان با نیازهای ویژه، مشاوره، مراقبان سلامت و بهداشت و مربیان امور تربیتی و تربیت بدنی برگزار خواهد شد. بالاترین جامعه آماری شرکت کنندگان در آزمون نیز به رشته آموزش ابتدایی، اختصاص دارد.

شرایط برگزاری آزمون به چه صورت است ؟

آزمون ۲۹ بهمن همچون آزمون برگزار شده گروه های اول، دوم و سوم مشمولان دارای ۴۰ سؤال است. همه سؤالات آزمون، چند گزینه ای است و بخشی از این سؤالات هم به صورت عملکردی چند گزینه ای توام با سناریوهای کوتاه و بلند طراحی شده است.

بر اساس این گزارش، ۲ عنوان درس تخصصی هر رشته به تفکیک و ۱ عنوان درس مشترک اخلاق حرفه ای در همه رشته ها مقیاس سنجش و تعیین صلاحیت افراد مشمول قانون تعیین تکلیف آموزش و پرورش در آزمون جامع بهمن ماه جاری است. کتاب های درسی و راهنماهای معلم هم جزو منابع آزمون به شمار می روند، بخشی از سؤالات آزمون در این خصوص طراحی شده است.

تاکید می شود: آزمون جامع مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش به صورت برخط برگزار خواهد شد. آزمون مذکور، صبح روز جمعه ۲۹ بهمن ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ دقیقه به مدت ۹۰ دقیقه از طریق سامانه آزمون به نشانیazmoon.cfu.ac.ir  برگزار خواهد شد. مجموع کل آزمون نیز هزار امتیاز است، مولفه‌های کارآموزی و فرهنگی هر کدام به طور جداگانه دارای ۲۷۵ نمره و آزمون پایانی جامع نیز برخوردار از ۴۵۰ نمره است.

 کسب رقم ۶۵ درصد از جانب شرکت کنندگان در آزمون جامع، ملاک قبولی افراد است.

ضروری است: شرکت کنندگان در آزمون ۴۸ ساعت قبل از شروع آزمون، با ورود به سامانه نسبت به بررسی صحت اطلاعات خود و نحوه ورود و خروج به سامانه اقدام کنند. شایان ذکر است: شماره تلفن ۵۴۹۱۴-۰۲۱ پاسخگوی مشمولان در روز آزمون است، همچنین در آزمون پیش رو همچون آزمون‌های برگزار شده ماه‌های مرداد، شهریور و آذر همه شرایط مشمولان برای حضور خود فرد در آزمون رصد و پیش بینی شده است.

منبع: خبرآنلاین

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا