دانش‌آموزانی که روش درست مرور نکات و تکنیک‌ها و جمع‌بندی درس‌ها در هفته‌ی آخر کنکور رو بلد بودند، توانستند نتایج خیلی بهتری تو کنکور بگیرن و به هدفشون برسن. طبق گفته‌ی خود این دانش‌آموزان؛ در دوره‌‌هایی خلاصه و در زمانی کوتاه، همه این نکات و تکنیک‌ها رو یاد گرفته بودند. برای دریافت این نکات مخصوص هفته آخر، تو هم میتونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

شناسایی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل و بازگشت آنها به مدارس

سلام دوستان عزیز سالار احمدی هستم از سایت بخون، امروز تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰، وزیر آموزش و پرورش گفت: مدیران باید در راستای شناسایی و بازگشت دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل تلاش کنند.

یوسف نوری گفت: افراد دارای استعداد‌های برتر و نخبگان تاثیرات مستقیم و مثبتی بر روی دانش‌آموزان دارند. شکوفایی استعداد‌های دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان با نیاز‌های ویژه، مستلزم تلاش و انجام پیگیری‌های لازم است و در این خصوص باید با دانش‌آموزان و خانواده‌های آن‌ها گفت‌وگو و تبادل نظر انجام شود.

به گفته وزیر آموزش و پرورش، تعطیلی کامل مدارس امری مطلوب نیست و تاثیر این اقدامات دهه آینده مشخص خواهد شد؛ پس در بسیاری از مناطق با رعایت شیوه نامه های بهداشتی می‌توان مدارس را بازگشایی کرد.

نوری گفت: باید املاک مازاد غیر آموزشی شناسایی و اقدامات لازم در خصوص آن‌ها انجام شود.

منبع: خبرنگاران جوان

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا