دانش‌آموزانی که روش درست مرور نکات و تکنیک‌ها و جمع‌بندی درس‌ها در هفته‌ی آخر کنکور رو بلد بودند، توانستند نتایج خیلی بهتری تو کنکور بگیرن و به هدفشون برسن. طبق گفته‌ی خود این دانش‌آموزان؛ در دوره‌‌هایی خلاصه و در زمانی کوتاه، همه این نکات و تکنیک‌ها رو یاد گرفته بودند. برای دریافت این نکات مخصوص هفته آخر، تو هم میتونی همین الان مشاوره رایگان بگیری:

وزارت آموزش و پرورش مجاز به فروش کتب درسی مستعمل شد

سلام و درود. پوریا فانی، دبیر آموزش و پرورش هستم، از سایت بخون. یکشنبه 8ام اسفند ماه 1400 خبری مبنی بر صادر شدن مجوز فروختن کتب درسی مستعمل برای وزارت آموزش و پرورش به میان آمد که در این راستا به نقل از ایرنا:

تهران – ایرنا – نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزارت آموزش و پرورش اجازه دادند کتب درسی مستعمل، دفترچه و مجلات مصرفی در پایان هر سال تحصیلی را جمع آوری و نسبت به فروش آنها اقدام نماید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی بعدازظهر روز یکشنبه (۸ اسفندماه) در سیزدهمین جلسه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱، بررسی تبصره (۹) لایحه که مربوط به آموزش، پژوهش و فرهنگ است در دستور کار قرار دادند و بند (د) این تبصره را تصویب کردند.

در بند (د) تبصره ۹ آمده است:

وزارت آموزش و پرورش مجاز است با سازوکارهای تشویقی و از طریق مدارس سراسر کشور کتب درسی مستعمل، دفترچه و مجلات مصرفی در پایان هر سال تحصیلی را جمع آوری و نسبت به فروش آنها  اقدام نماید. منابع حاصله به ردیف درآمد اختصاصی شماره  ۱۶۰۱۰۱ جدول شماره (۵) این قانون نزد خزانه‌داری کل کشور واریز نماید.

 

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:

درباره نویسنده

0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا