دینی یوسفیان پور
اخبار آموزش و پرورشاخبار آموزشی

ممنوعیت تعطیلی کلی و سراسری مدارس و مراکز آموزشی

سلام و درود. پوریا فانی،  دبیر آموزش و پرورش  هستم، از سایت بخون. روز دوشنبه 2ام اسفند ماه 1400، معاونت تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، بخشنامه «ممنوعیت تعطیلی کلی و سراسری مدارس و مراکز آموزشی» را برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استانها ابلاغ کرد.

با توجه به تأکیدات رییس جمهور در ستاد ملی کرونا مبنی بر «تلاش مسئولان کشور برای مدیریت هوشمندانه بیماری کرونا و تداوم فعالیت‌های دستگاه‌ها و حوزه‌های اجتماعی و ایجاد امید و نشاط در مردم» و تأکید وزیر کشور مبنی بر «عدم اختیار استانداران برای تعطیلی همه مدارس»، از سوی معاونت تربیت‌بدنی و سلامت، بخشنامه ممنوعیت تعطیلی سراسری و کلی مدارس جهت اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد.

تعطیلی مدارس

بر اساس گزارش آموزش و پرورش، تعطیلی کلی وسراسری مدارس ممنوع است، اما ستادهای استانی در این خصوص اختیار دارند بر اساس شدت بیماری و درگیری ابتلا به کرونا، به صورت منطقه‌ای و شهرستانی، مدارس و مراکز آموزشی را تعطیل و محدودیت‌های دیگر را برقرار کنند.

در ادامه این بخشنامه را می‌توانید به صورت PDF دریافت کنید.

بارسا

دریافت فایل PDF بخشنامه

منبع: ایرنا

امتیاز بدهید!

کمک به دانش آموز

پوریا فانی

سلام پوریا فانی هستم رتبه 1221 کنکور انسانی و در حال حاضر دانشجوی دبیری زبان و ادبیات فارسی و مدرس عربی هستم و اکنون در سایت بخون، امیدوارم بتوانم با کمک دانش و تجربه خودم شما را در این مسیر یاری کنم.
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا