هوش تیزهوشان رو قورت بده!

هوش و استعداد تحلیلی یکی از مهم ترین مباحث در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و برخی دیگر از مدارس است که تسلط بر آن یعنی کلید موفقیت شما در آزمون تیزهوشان. امروز در این مطلب با عنوان «هوش تیزهوشان رو قورت بده» قصد داریم به طور کامل هر آنچه لازم است در رابطه با آزمون تیزهوشان، مخصوصا بخش هوش و استعداد تحلیلی بدانید را با شما در میان خواهیم گذاشت، پس همراه ما باشید.

هوش تیزهوشان رو قورت بده - هوش و استعداد تحلیلی تیزهوشان - استعداد تحصیلی تیزهوشان - موسسه موفقیت

آشنایی با هوش و استعداد تحلیلی در آزمون تیزهوشان!

آشنایی با هوش و استعداد تحلیلی در آزمون تیزهوشان - هوش تیزهوشان رو قورت بده - هوش ششم - استعداد تحلیلی ششم - موسسه موفقیت

آزمون تیزهوشان برای جذب دانش آموزان نخبه و بااستعداد هر ساله در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می شود. تمامی سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم از بخش استعداد تحلیلی مطرح می شود که به هوش ششم شهرت دارد. سوالات استعداد تحلیلی ششم به هفتم با میاحثی که امتحانات مدارس و کتاب و جزوه وجود دارد، متفاوت است و دانش آموزان صرفا با خواندن مباحث کتاب، شانسی برای قبولی در آزمون تیزهوشان نخواهند داشت.

در پایه نهم به دهم اما قضیه کمی متفاوت است! سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل دو بخش است. بخش اول، همان بخش استعداد تحلیلی است که تقریبا با دانش آموزان ششم مشترک است. بخش دوم اما مربوط به مباحث درسی است که شامل دروس ریاضی، علوم، زبان و ادبیات فارسی، قرآن و معارف اسلامی و مطالعات اجتماعی است و به استعداد تحصیلی شهرت دارد.

آیا می توان مهارت هوش و استعداد تحلیلی را تقویت کرد؟

آیا می توان مهارت هوش و استعداد تحلیلی را تقویت کرد؟ - هوش تیزهوشان رو قورت بده - موسسه موفقیت

برخی از افراد معتقدند که هوش یک موضوع زمینه ای و ارثی است و امکان تقویت آن وجود ندارد، به نظر شما این حرف تا چه حد درست است؟!

در پاسخ باید گفت که بدیهی است هوش و استعداد افراد مختلف با هم تفاوت دارد و ممکن است فردی در زمینه ریاضی استعداد داشته باشد و فرد دیگری در زمینه هنر. اما اگر شما در هر چیزی تلاش کنید و با علاقه به یادگیری آن بپردازید، قطعا در آن پیشرفت خواهید کرد. مهات هوش و استعداد تحلیلی نیز از این قاعده مستثنی نیست. به عبارت دیگر هر چقدر که تلاش بیشتری برای یادگیری مطالب و مفاهیم استعداد تحلیلی انجام دهید و تمرین حل کنید و تست بزنید، پیشرفت بیشتری خواهید کرد.

منبع هوش و استعداد تحلیلی تیزهوشان چیست؟

طبق آزمون سال‌های گذشته، بخش هوش تیزهوشان از منبع خاصی مطرح نمی شود و شما برای حل سوالات هوش و استعداد تحلیلی باید به هوش تصویری، طبیعی، شهودی، کلامی، فضایی و … تسلط داشته باشید. برای یادگیری این مباحث نیز دو راهکار دارید؛ اول خواندن کتاب های موجود در بازار که شاید کار نسبتا سختی باشد؛ راهکار دوم، شرکت در کلاس‌ها و دوره هایی که برای آمادگی استعداد تحلیلی و هوش برگزار می شود.

بهترین دوره هوش تیزهوشان، چه دوره ای است؟

بهترین دوره هوش تیزهوشان، چه دوره ای است - هوش تیزهوشان رو قورت بده - موسسه موفقیت

دوره های زیادی در اینترنت وجود دارد که متاسفانه اکثر آن‌ها جامعیت ندارد و شما نمی توانند صرفا با شرکت در آن دوره و دیدن فیلم‌ها، تمامی مباحث را آموزش ببینید. بهترین دوره هوش و استعداد تحلیلی تیزهوشان، برای موسسه موفقیت است. این دوره بیش از 70 ساعت مطلب دارد و دربرگیرنده 5 کتاب مشهور در زمینه تیزهوشان است. بیشا از 1000 مثال و تست برای دانش آموزان حل می شود و با توجه به آزمون‌ها و تکالیفی که وجود دارد، دانش آموزان به خوبی برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده خواهند شد.

بهترین کلاس آمادگی تیزهوشان کجاست؟

موسسات و آموزشگاه‌های زیادی در سطح کشور تقدام به برگزاری کلاس تیزهوشان کرده اند که یکی از بهترین موسسات در سال‌های اخیر، موسسه فرهنگی آموزشی موفقیت واقع در خیابان پاسداران شهر تهران است. این موسسه در سال‌های اخیر با آمار بالای قبولی خود توانسته نام خود را بر سر زبان ها بیاندازد. به طوری که اگر شما کمی تحقیق در رابطه با موسسات برتر در زمینه تیزهوشان انجام دهید، حتما به نام موسسه موفقیت نیز برخواهید خورد. کلاس تیزهوشان موسسه موفقیت هر ساله از خرداد ماه آغاز شده و تا اردیبهشت سال آینده ادامه خواهد داشت. پیش ثبت نام این کلاس ها از بهمن ماه آغاز شده و شما می توانید با ثبت نام زود هنگام از تخفیف های ویژه‌ای برخوردار شوید.

با کلاس‌ و دوره های موسسه موفقیت، هوش تیزهوشان رو قورت بده!

با کلاس‌ و دوره های موسسه موفقیت، هوش تیزهوشان رو قورت بده! - هوش تیزهوشان رو قورت بده - موسسه موفقیت

موسسه موفقیت یکی از معدود آموزشگاه هایی است که به طور تخصصی در زمینه تیزهوشان فعالیت دارد و زیر نظر آموزش و پرورش است. این موسسه برای متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و همچنین نهم به دهم کلاس برگزار می کند. این کلاس ها به سه صورت حضوری (ویژه دانش آموزان تهرانی و شهرهای اطراف)، آنلاین و آفلاین (دوره ضبط شده) برگزار می شود. شما با توجه به شرایطی که دارید، می توانید مناسب‌ترین کلاس برای خود را انتخاب نمایید.

علاوه بر این، آموزشگاه موفقیت در کنار کلاس هایی که برگزار می کند از دانش آموزان آزمون های شبیه ساز تیزهوشان نیز می گیرد. آزمون های آزمایشی تیزهوشان ششم و نهم استاندارد باعث می شود تا دانش آموزان به خوبی با نحوه سوالات آشنا شوند و بتوانند خود را محک زده و با نقاط قوت و ضعف خود آشنا شوند. همچنین وجود مشاورین دلسوز و پیگیری که تکالیف و عملکرد دانش آموزان را بررسی می کنند، باعث رشد دو چندان دانش آموزان و آمادگی کامل آن‌ها برای شرکت در آزمون های ورودی خواهد شد. موسسه موفقیت همه شرایط را برای شما محیا نموده است تا هوش و سایر مباحث آزمون تیزهوشان را به طور کامل بیاموزید و با این کلاس های هوش تیزهوشان رو قورت بدید!

نتیجه گیری

تحصیل در یک مدرسه خوب باعث می شود تا شما در یک محیط مناسب دوران دبیرستان (مقطع متوسطه دوم) را بگذرانید. این مقطع بسیار حساس است و علاوه بر خطراتی که دانش آموزان را تهدید می کند، منتج به کنکور می شود. قبولی در یک دانشگاه و رشته خوب، می تواند با تحصیل در یک مدرسه خوب، به راحتی محقق شود و آینده زندگی شما را به بهترین شکل بسازد.

موسسه موفقیت به عنوان مرجع تخصصی برای آمادگی آزمون ورودی و تیزهوشان در کنار شماست تا شما را به بهترین شکل برای آزمون‌های ورودی مدارس آماده کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس‌ها و دوره‌ها و ثبت در آنها به وب سایت موسسه موفقیت به نشانی آموزش سنتر (www.amoozeshcenter.com) مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن (22891840-021) تماس حاصل فرمایید.

 

توجه: وب‌سایت “بخون” در قبال محتوای این مقاله مسئولیتی ندارد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا