چگونه می‌توانید در آزمون آیلتس موفق شوید؟ بهترین راهکار برای شما

 انگیزه و دانستن دلیل کاری که می‌خواهید انجام دهید، مهم‌ترین شرط موفقیت است. اگر می‌خواهید در یک آزمون آیلتس موفق شوید، باید انگیزه و دلیل تلاش کردن خود را بدانید.

آزمون آیلتس

انگیزه و دانستن دلیل کاری که می‌خواهید انجام دهید، مهم‌ترین شرط موفقیت است. اگر می‌خواهید در یک آزمون آیلتس موفق شوید، باید انگیزه و دلیل تلاش کردن خود را بدانید. پس مهم است با کاربردهای مدرک آیلتس آشنا شوید تا در شرایط سخت به کار خود ادامه دهید. از طرفی، همیشه آموزش مسیر را کوتاه خواهد کرد زیرا مانع از تکرار اشتباهات متداول شده و راه مناسب را برای یادگیری سریع‌تر یاد خواهید گرفت پس شرکت در دوره آیلتس و آموزش فشرده زبان انگلیسی را فراموش نکنید زیرا تاثیر زیادی در موفقیت شما خواهند داشت.

انگیزه قبولی در آزمون آیلتس؛ آشنایی با کاربرد مدرک آیلتس

چرا شرکت در آزمون آیلتس مهم است؟ زیرا فرصت‌هایی را در مقابل شما باز می‌کند که بدون آن ممکن نبود. شما با گرفتن مدرک آیلتس می‌توانید در کشورهای خارجی درس بخوانید و ادامه تحصیل دهید یا به دنبال کار بگردید و در یک مکان مشغول به فعالیت شوید؛ یعنی برای ارتباط برقرار کردن با افراد یک کشور نیاز به سطحی از یادگیری زبان‌شان را دارید. می‌دانید که آزمون آیلتس دارای 2 سطح است: آکادمی برای ادامه تحصیل و عمومی برای پیدا کردن کار و مهاجرت. شما با توجه به نیاز خود می‌توانید با شرکت در دوره آیلتس برای شرکت در آزمون آن آماده شوید.
در شرایط حال زندگی ما، یادگیری زبان انگلیسی، شانس شما را برای پیدا کردن کار به صورت پروژه‌ای بالا برده و می‌توانید با کمک آن درآمد ارزی داشته باشید یا در حالت ساده‌تر، می‌توانید به دیگران در یادگیری زبان انگلیسی کمک کرده و به ازای آن مبلغی را دریافت نمایید.
حال که انگیزه کافی را برای ادامه مسیر پیدا کردید، باید چشم‌اندازی نسبت به مسیر کلی خود داشته باشید.

مسیری که شانس شما را در قبولی آزمون آیلتس افزایش می‌دهد

قبولی در آزمون‌ها همواره سخت بوده ولی می‌توان آن را ساده‌تر کرد. شاید فکر کنید که راه میان‌بری وجود دارد که شما با شرکت در آن می‌توانید به‌سادگی مدرک آیلتس خود را بگیرید اما این، کاملا درست نیست؛ شما با شرکت در دوره آیلتس می‌توانید از تجربه اساتید این دوره مطلع شوید، برای خود یک برنامه مطالعاتی داشته باشید و راه را درست طی کنید، از بیراهه دوری کنید تا با زمان کمتری به موفقیت برسید.
البته اگر در طول روز زمان کافی دارید و می‌توانید به صورت تمام وقت برای یادگیری زبان، زمان بگذارید؛ به شما توصیه می‌کنیم که آموزش فشرده زبان انگلیسی را شروع کنید زیرا زودتر به مدرک زبان خود خواهید رسید و می‌توانید از طریق آن به درآمد برسید.
شاید فکر کنید که نیازی به شرکت در دوره آیلتس ندارید و این سوال برای شما مطرح شده است که آیا باز هم می‌توانید در آزمون آیلتس موفق شوید؟ بله، می‌توانید اما قطعا زمان قبول شدن و سختی آن، متفاوت خواهد بود. شما با صرف هزینه و شرکت در کلاس آموزشی برای خود زمان می‌خرید و با به دست آوردن مهارت‌های بیشتر، شانس موفقیت خود را در کار و زندگی افزایش می‌دهید.

دوره فشرده زبان انگلیسی

برای موفقیت در آزمون آیلتس باید چند نکته را بدانید

آگاهی و دانش در مورد آزمون به شما کمک می‌کند تا زمان خود را بهتر برنامه‌ریزی کرده و احتمال موفقیت خود را برای رسیدن به نتیجه دلخواه بیشتر کنید. بهتر است با این موارد آشنا باشید:

 تعیین هدف خود

باید بدانید که مدرک آیلتس را برای کجا می‌خواهید زیرا نمرات مورد قبول در همه‌جا یکسان نیست. اگر نمره بالا می‌خواهید شرکت در دوره آیلتس به شما در رسیدن به آن کمک می‌کند.

 مدیریت زمان در طول آزمون

یکی از مهم‌ترین موضوعات در آزمون، زمان‌بندی مناسب و مدیریت آن است تا بتوانید بهترین نتیجه را از آزمون آیلتس خود بگیرید.

 شرکت در تست‌های آزمایشی

شرکت در این آزمون‌ها به شما کمک می‌کند تا در موقعیت واقعی، نتیجه بهتری را کسب نمایید.

تقویت مهارت‌های  اصلی آزمون آیلتس

مهارت های اصلی آزمون آیلتس را تقویت کنید زیرا برای گرفتن مدرک، باید سطح قابل قبولی از هر کدام را داشته باشید.
•    تقویت رایتینگ به تمرین شما نیاز دارد تا متن‌های نمونه آزمون را تمرین کنید؛ البته شرکت در دوره آیلتس و کمک گرفتن از استاد می‌تواند به تسریع یادگیری شما کمک کند.
•    تقویت اسپیکینگ نیازمند یک همراه است، دوست یا پارتنر که به شما کمک کند تا با تمرین و به کار بردن زبان انگلیسی، یادگیری خود را بهبود ببخشید.
•    این تمرین در تقویت لسنینگ شما نیز موثر است؛ البته استفاده از پادکست‌ها و برنامه‌های تلویزیونی کامل‌کننده این یادگیری است.
•    تقویت ریدینگ با رعایت درست خواندن شروع می‌شود.

 با ساختار آزمون آیلتس آشنا باشید

در این شرایط می‌توانید خود را به شیوه درستی برای آزمون آماده کنید. می‌دانید که در بخش اسپیکینگ آن، شما باید به مدت 10 الی 15 دقیقه با یک آزمونگر صحبت کنید. او سعی می‌کند تا میزان تسلط شما به مهارت گفتاری را بررسی کرده و به آن نمره بدهد. پس تمرین این موقعیت ضمن افزایش مهارت شما، می‌تواند سبب کاهش استرس شما شده و شانس‌تان را در کسب موفقیت و نمره بالاتر افزایش دهد.

ضبط صدا برای بهبود مهارت ها

ضبط صدا به شما در رفع ایرادات‌تان بسیار کمک می‌کند. فراموش نکنید که شما همه ایراد‌های خود را نمی‌دانید اما با شنیدن صدای خود، می‌توانید در نقش یک ناظر بیرونی به خود نگاه کرده و برای بهبود مهارت‌های خود تلاش کنید.
نمره کامل گرفتن عالی است اما ضروری نیست. شما باید بدانید که در زندگی خود کارهای مختلفی را دارید که باید انجام دهید پس هیچ وقت به دنبال نمره کامل نباشید. فقط سعی کنید در آزمون آیلتس نمره موردنیاز خود را کسب نمایید.

رعایت اصول جواب دادن به سوالات در آزمون آیلتس

شاید برایتان جالب باشد که جواب دادن نیز اصولی دارد؛ یادگیری این اصول به شما کمک می‌کند تا نتیجه بهتری را در آزمون داشته باشید. معمولا این اصول در دوره‌های آموزشی توسط مدرس آموزش داده می‌شود.
•    به اندازه جواب دهید. جواب دادن بیشتر از نیاز می‌تواند دردسر آفرین باشد. به جوابی که دارید، اطمینان کنید.
•    تمرکز خود را روی آزمون گذاشته و به صداهای اضافی یا اطلاعات غیرضروری توجه نکنید.

تمرین و تکرار زیاد برای آمادگی بیشتر

به شما کمک می‌کند تا همیشه آماده باشید. سعی کنید در یادگیری، علاوه‌بر کلاس در محیط بیرون نیز آن را ادامه دهید.

چگونه مدرک آیلتس بگیریم؟

دوره آنلاین آیلتس؛ مسیری برای قبولی در آزمون آیلتس

در گذشته فقط یادگیری به محیط کلاس‌های حضوری محدود بود اما با گذشت زمان، شرایطی فراهم شده است که بتوانید در محیط خانه یا هر جایی که هستید، با دسترسی به اینترنت مناسب، در کلاس‌های آموزشی شرکت کنید و از خدمات بهترین اساتید استفاده نمایید.
شاید شرایطی برای شما پیش بیاید که نتوانید در کلاس حضور یابید، با شرکت در کلاس آنلاین، می‌توانید جلسه آفلاین آن را مشاهده نمایید.
شرکت در دوره آنلاین 15 درصد ارزان‌تر برای شما تمام می‌شود.
دوره آیلتس سطح‌های مختلفی دارد. شما برای ورود به سطح مناسب باید در آزمون تعیین سطح شرکت کنید و سپس یادگیری را آغاز نمایید.
ماک آیلتس؛ آزمون آیلتس آزمایشی برای آمادگی شرکت در آزمون اصلی
آزمون آزمایشی که شبیه‌ساز آزمون واقعی است به شما کمک می‌کند تا شانس خود را در آزمون آیلتس با هزینه کمتری امتحان کنید.

دوره آیلتس سفیر، سریع تر مدرک آیلتس را به دست آورید!

شما می‌توانید با تلاش و پشتکار خود در آزمون آیلتس به موفقیت برسید اما این مسیر طولانی خواهد بود. اگر می‌خواهید سریع‌تر به نتیجه برسید باید در دوره آیلتس شرکت کنید زیرا مدرس به شما راه و رسم مسیر را یاد خواهد داد. با حضور در کلاس، مهارت‌های لازم را یاد خواهید گرفت و آن‌ها را تمرین خواهید کرد. همه این‌ها شانس شما را برای موفقیت افزایش می‌دهد. اگر می‌خواهید در آزمون آیلتس موفق شوید، به سایت سفیر گفتمان مراجعه کنید و یا با پشتیبانی آن‌ها به شماره ۸۴۳۴۶-021 تماس بگیرید تا راهنمای شما برای شروع یک یادگیری مناسب باشند.

توجه: وب‌سایت “بخون” در قبال محتوای این مقاله مسئولیتی ندارد. 

امتیاز بدهید!
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا