دوره مکالمه زبان انگلیسی (بدون گرامر)

دوره های آموزشی مکالمه زبان انگلیسی، معمولا با هدف تاکید بر مهارت های مکالمه ای در زبان آموزان و به دور از تدریس گرامر برگزار می شوند. استفاده از روش های آموزش مهارت های مکالمه ای به علاقه مندان سفر، فیلم و سریال های خارجی و … کمک می کند تا مسیر یادگیری مهارت مکالمه خود را با سهولت طی نمایند. در این نوع دوره ها متقاضیانی که دارای مشغله بالای کاری و یا شیفت های متغیر می باشند فرصت شرکت در ساعات مختلف داده می شود. این دوره ها که به صورت آنلاین، حضوری و به صورت کوتاه مدت برگزار می گردند بار هزینه دوره های بلندمدت زبان انگلسی را از دوش متقاضیان بر می دارند.

در دوره های مکالمه زبان متقاضیان با روش های جدید آموزشی آشنا شده و به طور نامحسوس جمله سازی، گرامر و ساختارهای زبان انگلیسی را فرا گرفته و در محیطی با انرژی و جذاب به تحصیل خود در این زمینه ادامه می دهند.

دوره مکالمه زبان انگلیسی

چرا دوره مکالمه زبان انگلیسی گلدیس را انتخاب کنیم؟

موسسه آموزشی زبان گلدیس یک موسسه پیشرو در جدیدترین روش‌های آموزش بین‌المللی است. گلدیس از برترین اساتید بین‌المللی داخلی و خارجی بهره می‌برد و حدود 90% از اساتید موسسه گلدیس دارای مدارک معتبر بین‌المللی می باشند و اکثریت اساتید دارای مدارک مرتبط دانشگاهی دکترا یا ارشد زبان انگلیسی هستند. انتخاب و گزینش اساتید در موسسه گلدیس معیارهای خاصی دارد و انتخاب اساتید این موسسه با وسواس خاصی انجام می‌شود.

شرکت‌کنندگان در دوره مکالمه زبان گلدیس (دوره مکالمه محض) می‌توانند در سطح مبتدی و متوسط، به‌صورت حضوری یا آنلاین در آزمون تعیین سطح شرکت نموده و وارد دوره های مکالمه شوند. هر دو دوره اساتید متخصص و باتجربه ای دارند که بهترین آموزش و با کیفیت ترین روش ها را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند.

دوره آموزش زبان گلدیس

مزایای دوره مکالمه محض گلدیس

کتاب‌هایی که در این موسسه تدریس می‌شوند، کتب آکسفورد و مطابق با استانداردهای بین‌المللی هستند. موسسه گلدیس در طول ۳۱ سال تجربه خود تنها از کتب استاندارد بین‌المللی که مطابق با استانداردهای جهانی تالیف شدند، بهره می‌برد. کتب استفاده شده در دوره مکالمه محض، کتب بین‌المللی و معتبر مانندSpeak now, Speak out و کتب و جزوات منتشر شده توسط موسسه آموزشی گلدیس است. همچنین در این دوره تمرین‌هایی توسط تیم آموزشی متخصص و بین‌المللی طراحی می‌شود که همراه با این کتاب به زبان آموزان خدمات آموزشی بسیار با کیفیتی را ارائه می دهد.

اساتید کلاس‌های آنلاین نیز مانند کلاسهای حضوری از فعالیت‌های گروهی و چند نفره استفاده می‌کنند تا تعامل بین زبان‌آموزان را به حداکثر برسانند. شرکت در این کلاس‌های آنلاین حتی برای افراد علاقه‌مند به اینترنت و فضای مجازی جذاب‌تر است. همچنین افراد می‌توانند دوره مکالمه محض را به‌صورت خصوصی نیز آموزش ببینند. آزمون های کوتاه و مکرر در طول ترم به همراه آزمون فاینال شفاهی زبان آموزان را در روند یادگیری راهنمایی نموده و این زبان آموزان می توانند سریعا تمامی نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و حل نمایند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات این مجموعه برای دوره های مکالمه زبان، می توانید ازینجا وارد شوید.

توجه: وب‌سایت “بخون” مسئولیتی در قبال محتوای این مقاله ندارد.

1/5 - (1 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا