جواب جمع‌آوری اطلاعات علوم اول دبستان

امروز در سایت بخون به سراغ جواب جمع‌آوری اطلاعات علوم اول دبستان خواهیم رفت و به صورت کامل کل جواب جمع‌آوری اطلاعات کتاب علوم پایه اول دبستان را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.
درضمن محتویات همین مقاله را در انتهای مطلب می‌توانید به صورت فایل پی دی اف هم دانلود کنید و برای همیشه خیالتان را از بابت جواب اطلاعات جمع‌آوری کنیدهای علوم اول ابتدایی راحت کنید. در هر بخش از مقاله که دچار ابهام یا سوالی شدید حتما از طریق بخش نظرات با ما درمیان بگذارید تا پاسخ‌گو باشیم. درضمن از طریق بخش‌های اول ابتدایی و علوم اول ابتدایی و گام به گام علوم اول ابتدایی می‌توانید به سایر مطالب مربوطه هم دسترسی داشته باشید.

پاسخ جمع‌آوری اطلاعات علوم اول دبستان صفحه 24

چه سازمان‌هایی هنگام خطر به کمک شما می‌آیند؟

پاسخ: علامت اول از راست به چپ مربوط به اورژانس می‌باشد، مثلا وقتی در خیابان تصادفی رخ می‌دهد یا در منزل کسی حالش بد می‌شود، باید حتما باید اورژانس تماس گرفته شود. آمبولانس‌های اورژانس آمده و با توجه به تجهیزاتی که در دسترس دارند، به شخص کمک می‌کنند تا قبل از رسیدن به بیمارستان دچار مشکلات زیادی نشود. شماره اورژانس 115 می‌باشد.

علامت وسطی مربوط به آتش‌نشانی می‌باشد، آتش‌نشانی فقط برای جاهایی که آتش گرفته باشد استفاده نمی‌شود، بلکه گاهی اوقات ساختمانی که ریزش کرده است یا مثلا فردی داخل چاه می‌افتد، برای این موارد نیز به کمک مردم می‌آید ولی فعالیت اصلی آن‌ها مربوط به خاموش کردن آتش می‌باشد.

عکس آخر مربوط به سازمان هلال احمر می‌باشد. گاهی وقتا حوادث طبیعی مثل زلزله یا طوفان که اتفاق می‌‌افتد، در این مواقع هلال احمر به کمک آمده و با وسایلی که در اختیار دارند، به مردم کمک می‌کنند.

پاسخ جمع آوری اطلاعات علوم اول دبستان صفحه 24

جواب جمع‌آوری اطلاعات علوم اول ابتدایی صفحه 43

از آب چه استفاده‌های دیگری می‌کنیم؟

پاسخ: زندگی بدون وجود آب امکان پذیر نیست، از آب علاوه بر آشامیدن برای آب دادن به گل‌ها، مسواک زدن، حمام کردن، برای شنا  کردن، قایق سواری، خاموش کردن آتش و غیره می‌توان استفاده کرد.

اگر یک روز آب لوله‌کشی قطع شود، چه مشکلاتی برای ما و بقیه مردم پیش می‌آید؟

پاسخ: در اون روز نمی‌توان غذا درست کرد، چون پختن غذا با آب انجام می‌شود، نمی‌توان سبزیجات و میوه‌ها را شست، موجودات زنده و گیاهان بدون آب نمی‌توانند بدون آب زنده بمانند، انسان‌ها نیز بدون آب تشنه می‌مانند. پس در مصرف آب صرفه جویی بشه و آب را هدر ندهیم.

دوستان عزیز اولی برای رسیدن به پاسخ سایر سوالات موجود در کتاب علوم اول ابتدایی بر روی لینک‌های گذاشته زیر می‌توانید کلیک بفرمایید.

جواب علم و زندگی علوم اول ابتدایی
جواب گفت و گو کنید علوم اول دبستان
جواب ایستگاه فکر علوم اول دبستان

پاسخ جمع‌آوری اطلاعات علوم اول دبستان 62

آیا خاک همه‌ی گلدان‌های خانه باید شبیه هم باشد؟

پاسخ: خیر، مثلا خاکی که در آن گیاه کاکتوس می‌کارند با خاکی که در ان سبزی خوردن می‌کارند، خیلی با هم فرق می‌کنند.  برخی از خاک‌ها تیره و یا روشن هستند و بعضی‌ها دارای سنگ‌های درشت هستند.

آیا خاک همه‌ی محصوالت کشاورزی باید شبیه هم باشد؟

پاسخ: خیر همه خاک‌ها مناسب کشاورزی و کاشت گیاه نیستند، فقط بعضی از خاک‌ها هستند که ما می‌توانیم در آن‌ها گیاه بکاریم. مثلا زمینی که در آن ذرت می‌کارند، با زمینی که در آن خیار می‌کارندف با هم دیگر فرق می‌کند.

جواب جمع‌آوری اطلاعات علوم اول ابتدایی صفحه 89

آیا می‌دانید برای رفتن به کره‌ی ماه از چه وسیله‌ای استفاده می‌شود؟

پاسخ: برای رفتن به کره ماه از فضا پیما یا همان سفینه فضایی استفاده می‌شود.

خب دوستان به انتهای مقاله جواب جمع‌آوری اطلاعات علوم پایه اول دبستان رسیدیم. در این مقاله به صورت کامل جواب اطلاعات جمع‌آوری کنید را در اختیارتان قرار دادیم و امیدوارم بهره کامل را برده باشید. در ضمن با عضویت در خبرنامه سایت می‌توانید از کل خدمات ما به صورت کاملا رایگان استفاده کنید.

سوالات متداول

  • جمع‌آوری اطلاعات علوم اول ابتدایی چه تعداد می‌باشد؟
    شاید جای تعجب باشد اما جمع‌آوری اطلاعات درس علوم اول ابتدایی فقط 3 عدد بود که جواب هر سه در این مقاله نوشته شده است.
  • آیا پاسخ قسمت‌های دیگر علوم اول ابتدایی در این مقاله نوشته شده است؟
    خیر این مقاله فقط به جمع‌آوری اطلاعات علوم اول دبستان مربوط می‌باشد.
4.2/5 - (5 امتیاز)
اگر این مطلب را دوست داشتید برای دوستان خود بفرستید:
عضویت
اطلاع از
0 نظر
بازخورد
مشاهده همه نظرات
پیمایش به بالا